عصر بازار

همایش بزرگ بین المللی بازار سرمایه ایران برگزار می شود

عصر اعتبار- سازمان بورس و اوراق بهادار همایش بزرگ بین المللی "بازار سرمایه ایران، فرصت های بیشتر – بازده بالاتر" را همزمان با چهارمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و سرمایه گذاری برگزار می کند.

همایش بزرگ بین المللی بازار سرمایه ایران برگزار می شود
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ؛ مشاور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از گردهمایی مقامات سیاسی و اقتصادی کشورهای مختلف در ایران خبر داد و گفت: 9 آبان این سازمان میزبان 45 مقام ارشد سیاسی و اقتصادی از 16 کشور خواهد بود.
  یاسر فلاح مدیر روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: این همایش همزمان با چهارمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و سرمایه گذاری در جزیره کیش برگزار می شود.
  یاسر فلاح با بیان اینکه زیست نوین بین المللی امروز بازار سرمایه کشور محصول تلاش سازمان بورس و اوراق بهادار است، ادامه داد: جذابیت های بورس ایران، توسعه ابزارهای نوین مالی، بازده بالا، تطابق با استانداردهای بین المللی و بکر بودن بازار سرمایه کشور جایگاه بورس اوراق بهادار را بیش از پیش برجسته و با اهمیت کرده است.
  مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار با تاکید بر اینکه سازمان بورس همایش بزرگ بازار سرمایه ایران را با هدف افزایش همکاری های بین المللی برگزار خواهد کرد، افزود: ارتقاء فرهنگ سرمایه‌گذاری بر پایه ارزش های اسلامی – ایرانی، معرفی فرصت های بازار سرمایه ایران، شناخت ابزار نوین مالی و درک بیشتر استاندارد ها و قوانین بین المللی از اهداف این رویداد است.
  مشاور رئیس سازمان بورس بخش های مختلف این همایش را تشریح و بیان کرد : همایش بین المللی بازار سرمایه ایران در دو بخش برگزار می شود. در بخش اول سخنرانان داخلی و خارجی فعال در بازار سرمایه سخنرانی می کنند و در بخش دوم، برگزاری دو میزگرد تخصصی با هدف فرهنگ سازی و شناخت بیشتر بازار سرمایه ایران پیش بینی شده است.
  شاپور محمدی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، حسن قالیباف اصل، مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران، حامد سلطانی نژاد، مدیرعامل بورس کالای ایران و امیر هامونی، مدیرعامل فرابورس ایران به عنوان مدیران ارشد بازار سرمایه ایران در این همایش حضور دارند.
  مشاور رییس سازمان بورس با بیان اینکه ورود به جزیره کیش نیاز به دریافت روادید ندارد و حضور مهمانان خارجی تسهیل می شود، گفت :مقامات ارشد سیاسی و اقتصادی آلمان، سوئیس، ترکیه، هند، کره جنوبی، لبنان، انگلستان، یونان، فرانسه، قزاقستان، پاکستان، بلژیک، لوگزامبورگ، آفریقای جنوبی و اندونزی و چندین مقام ارشد از نهادهای ناظر و فدراسیون جهانی بورس ها و همچنین سفیر کره جنوبی، سفیر ترکیه و معاون اقتصادی سفارت فرانسه در این همایش حضور می یابند و کیش پل ارتباطی سرمایه گذاران خارجی و فعالان بازار سرمایه کشور می شود.
  مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس، ادامه داد: موسسات مالی و شرکت های ارایه دهنده خدمات مالی همچون دیلویت، ارنست اند یانگ، بلک راک، کی پی ان جی، اولما فاند، تامین سرمایه اشنیگ آلمان، هیات عالی رتبه مالی 10 نفره کره جنوبی و هیئت های عالی رتبه از نهاد ناظر هند، ترکیه، یونان و آلمان در همایش بزرگ بین المللی "بازار سرمایه ایران، فرصت های بیشتر – بازده بالاتر" حضور خواهند داشت.
  یاسر فلاح با بیان اینکه در ایران بازار سرمایه به یکی از فرصت‌های پربازده و شفاف سرمایه ‌گذاری تبدیل شده است، افزود: اصل امروز موفقیت های اقتصادی ورود به عرصه های بین المللی است و بازار سرمایه نیز از این امر مستثنی نیست.
  وی با تاکید بر اینکه اقتصاد ایران به عنوان یک فرصت اقتصادی می تواند مورد توجه و مقصد سرمایه گذاران خارجی باشد، ادامه داد: یکی از دروازه های ورود به عرصه جهانی اقتصاد و جذب سرمایه گذاری خارجی ، بازار سرمایه کشور است و برگزاری همایش های تخصصی بین المللی از جمله همایش بین المللی بازار سرمایه ایران در جزیره کیش می تواند راهگشای این مهم باشد.
  به گفته مشاور رئیس سازمان بورس ، سرمایه گذاران خارجی حاضر در این رویداد بین المللی بی توجه به برخی از شعارها و سخنان نمایشی مهمان ملت ایران خواهند بود.
  مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس با بیان اینکه همایش بین المللی، بازار سرمایه ، ایران را به جهان معرفی خواهد کرد، ادامه داد: برگزاری این رویداد، فرصتی است تا فعالان بازار سرمایه کشور به شکل مستقیم با صاحب نظران، سرمایه گذاران و مدیران ارشد اقتصادی 16 کشور جهان تعامل و گفتگو کنند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار