عصر بازار

وزیر ورزش:

پرونده واگذاری سرخابی ها در دولت دوازدهم بسته می شود

عصر اعتبار- وزیر ورزش و جوانان گفت: پرونده واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی در دولت دوازدهم بسته می شود.

پرونده واگذاری سرخابی ها در دولت دوازدهم بسته می شود
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایرنا، مسعود سلطانی فر روز پنجشنبه در حاشیه شورای اداری استان همدان اظهار کرد: بررسی های مقدماتی در حال انجام است تا به مدل ها و روشهایی برسیم که بتوان به شیوه منطقی این کار را به سرانجام رساند.

  وی اضافه کرد: پروسه واگذاری این باشگاه ها به بخش خصوصی زمانبر است و کارهای بررسی، مطالعات و مدل های پیش بینی شده گسترده هستند.

  وزیر ورزش و جوانان درباره برنامه این وزارتخانه برای تحرک بخشیدن به حوزه ورزش کشور گفت: یکی از اولویت های محوری این وزارتخانه محول کردن میزبانی رقابت های آسیایی و جهانی در رشته های ورزشی به استان ها است.

  سلطانی فر افزود: واگذاری میزبانی رقابت ها به استانها موجب به روز شدن تجهیزات و منطبق شدن زیر ساخت با استانداردها می شود.

  مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به منظور شرکت در شورای اداری استان همدان و حضور در نشست ماهانه روسای فدراسیون ها روز پنجشنبه وارد همدان شد.

  در این سفر معاونان وزارت ورزش و جوانان و روسای فدراسیون های ورزشی نیز حضور دارند.

  نشست ماهانه وزیر و معاونان با روسای فدراسیون ها عصر امروز پنجشنبه با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار می شود.

  بازدید از مجموعه ورزشی شهید حاجی بابایی مریانج و بهره برداری سالن چند منظوره روستای سنگستان از دیگر برنامه های سفر یک روزه سلطانی فر به همدان است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۳ روز پیش
  آرشیو