عصر بازار

سازمان خصوصی سازی:

۱۴ میلیون مشمول سهام عدالت شماره شبای خود را ثبت نکردند

عصر اعتبار- مددجویان نهادهای حمایتی با سهم ۷۶ درصدی، بالاترین مشارکت را در ثبت شماره شبای بانکی خود در سامانه سهام عدالت برای دریافت سود داشته‌اند.

۱۴ میلیون مشمول سهام عدالت شماره شبای خود را ثبت نکردند
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از مهر، از تعداد حدود 47 میلیون نفر از افراد مجاز برای اعلام شبای بانکی به منظور دریافت سود سهام عدالت، شمار مشمولانی که تاکنون شبای بانکی خود را به سامانه سهام عدالت اعلام کرده‌اند، حدود 33 میلیون نفر اعلام شده است که در بین آنان، مددجویان نهادهای حمایتی، روستاییان و عشایر، کارگران فصلی و ساختمانی بالاترین میزان مشارکت در اعلام شماره شبای بانکی به سامانه را داشته اند.
  بر اساس این گزارش؛ مددجویان با 76 درصد، روستاییان با 75 درصد و کارگران با 70 درصد، در صدر گروه‌های مشمولی هستند که مشارکت بالایی در ثبت شماره شبا بانکی خود در سامانه سهام عدالت داشته اند.

  بر اساس این گزارش، از اواخر فروردین ماه امسال این امکان در سامانه سهام عدالت بوجود آمده است تا مشمولان با ثبت شماره شبای حساب بانکی خود در این سامانه، از سود سال مالی 95 شرکتهای حاضر در پرتفوی سهام عدالت، در ماههای پیش‌رو بهره‌مند شوند.

  همچنین قرار است تا پایان امسال، سود سال مالی 95 شرکتهای سرمایه پذیر طی سه مرحله به حساب مشمولان سهام عدالت واریز شود.

  بدین منظور مشمولان سهام عدالت برای آگاهی از صورتحساب و نیز اطلاع از میزان بدهی و تسویه آن و همچنین ثبت شماره شبای خود جهت دریافت سود باید به سامانه سهام عدالت به آدرس http://www.samanese.ir مراجعه کنند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۶ روز پیش
  آرشیو