عصر بازار

تلیکانی، عضو هیات مدیره:

امتیازات حساب جاری بانک قرض الحسنه مهر ایران کم نظیر است

عصر اعتبار- عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در جریان بازدید از شعب استان همدان با اشاره به امکان دریافت تسهیلات از گردش مالی حساب جاری بیان داشت: اخذ تسهیلات تا سقف ۲۰ میلیون تومان از محل اعتبار ایجاد شده در حساب جاری، یکی از ویژگی های منحصر به فرد در بانک قرض الحسنه مهر ایران به شمار می آید.

امتیازات حساب جاری بانک قرض الحسنه مهر ایران کم نظیر است
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، تلیکانی عضو هیات مدیره در سفر با مرتضی اکبری به استان همدان ضمن تاکید به افزایش سهم بانک از حساب های جاری بیان داشت: این بانک همانند سایر بانک های کشور خدمات دسته چک و حساب جاری ارائه می کند، با این تفاوت که متقاضیان این نوع حساب می توانند از محل گردش و اعتبار ایجاد شده در حساب خود، تسهیلات دریافت کنند.

  وی افزود: در این امکان، از محل گردش مالی و معدل حساب جاری تا سقف 20 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می شود و جا دارد تا همکاران ما با تکیه و تاکید بر این پتانسیل ها بر افتتاح حساب جاری اهتمام کامل داشته باشند.
  شایان ذکر است، در این بازدیدها، وکیل مشاور مدیرعامل و رییس اداره کل حوزه مدیریت، اقدامی رییس اداره کل سازمان و برنامه ریزی، انصاری جعفری رییس اداره کل فن آوری اطلاعات و ارتباطات و امینی مدیرشعب استان همدان نیز حضور داشتند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۳۰ روز پیش
  آرشیو