عصر بازارمدیران خودرو

با حکم وزیر کار؛

رییس جدید سازمان فنی و حرفه‌ای کشور منصوب شد

عصر اعتبار- سلیمان پاک‌سرشت به عنوان رئیس جدید سازمان فنی و حرفه ای کشور منصوب شد.

رییس جدید سازمان فنی و حرفه‌ای کشور منصوب شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از مهر، با حکم علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سلیمان پاک سرشت به عنوان رئیس جدید سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور جایگزین محمد امین سازگارنژاد شد.

  روزبه کردونی مدیر روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه پاک سرشت عضو هیات علمی دانشگاه است، اظهارکرد: رئیس جدید سازمان فنی و حرفه ای سابقه همکاری با دفتر هیات دولت، مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی را در کارنامه کاری خود دارد.

  وی همچنین تصریح کرد: وی مجری پروژه ارزیابی و تحلیل مداخله در چالش های حاکمیتی آموزش فنی و حرفه ای نیز بوده اند.

  رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی خاطرنشان کرد: رییس جدید سازمان فنی و حرفه ای به مسائل منطقه ای در حوزه فنی و حرفه ای،  مسائل، چالش ها و راهبردهای این حوزه اشراف دارند و تمرکز مطالعات سیاستی ایشان در خصوص «تغییرات بازار کسب و کار و فنی و حرفه ای آینده» بوده است.

  کردونی در ادامه با اشاره به اینکه  سازگارنژاد رئیس سابق سازمان فنی و حرفه ای کشور نیز در سمت دستیار و مشاور وزیر رفاه بویژه در شورای راهبردی در کنار مجموعه سازمان فنی و حرفه ای حضور خواهند داشت، اعلام کرد: مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید فنی و حرفه ای در هفته جاری برگزار خواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو