عصر بازارمدیران خودرو

یاسر فلاح، مدیر عامل شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس شد

عصر اعتبار- یاسر فلاح، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بورس و اوراق بهادرا، با حفظ سمت مدیر عامل شرکت اطلاع‌ رسانی و خدمات بورس شد.

یاسر فلاح، مدیر عامل شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از سنا ، یاسر فلاح مشاور رییس سازمان بورس و اوراق بهادرا که حدود دو دهه در جایگاه‌های مختلف رسانه‌ای در عرصه اقتصاد فعالیت داشته است، همزمان با تاسیس شرکت بورس انرژی، کار خود را به عنوان مدیر روابط عمومی این شرکت آغاز کرد.

  یاسر فلاح در تابستان سال 95 به عنوان مشاور رییس و مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بورس منصوب و در پاییز همان سال به عنوان رییس هیات مدیره این شرکت انتخاب شد.

  برگزاری اولین جشنواره بورس و رسانهُ لیگ ستارگان بورس، تشکیل شورای سیاستگذاری نمایشگاه بورس، بانک و بیمه از مهمترین اقدامات مدیر جدید شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس در ماه های اخیر است.

  تعامل مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار  با فعالان بازار سرمایه و همچنین اصحاب رسانه مسیر همواری را برای انتقال دیدگاه‌ها و مدیران ارشد سازمان ایجاد کرده است.

  مشاور فعلی رییس سازمان بورس و اوراق بهادار که اکنون دانشجوی دوره دکترای مدیریت مالی است، در گسترش ارتباطات و انتقال تجارب در عرصه بین‌المللی نیز تلاش‌های ارزشمندی داشته و برگزاری همایش بین‌المللی بازار سرمایه در کیش با حضور بیش از پنجاه مقام بین‌المللی از 16 کشور جهان، یکی از دستاوردهای وی به شمار می رود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
  آرشیو