عصر بازار

معاون برنامه‌ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران؛

ارایه اسناد مالکیت گام موثری در حمایت از تولید ملی است

عصر اعتبار- معاون برنامه‌ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: تسهیل و تسریع ارایه اسناد مالکیت به واحدهای مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور می‌تواند گام موثری در حمایت از تولید و اشتغال کشور در سال اقتصاد مقاومتی باشد

ارایه اسناد مالکیت گام موثری در حمایت از تولید ملی است
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، فرشاد مقیمی یکشنبه در همایش تخصصی مدیران حقوقی شرکت شهرک‌های صنعتی سراسر کشور در اصفهان اظهار کرد: انتقال سند مالکیت به واحدهای تولیدی و سرمایه‌گذاران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور از اولویت های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران است.

  وی افزود: با توجه به بانک محور بودن فعالیت‌های اقتصادی کشور و نیاز فعالان اقتصادی به ترهین اسناد در نزد نظام بانکی جهت اخذ تسهیلات، تسهیل و تسریع ارایه اسناد مالکیت به واحدهای مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور می‌تواند گام موثری در حمایت از تولید و اشتغال کشور در سال اقتصاد مقاومتی باشد.

  هم چنین مدیر حقوقی و امور قراردادهای سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اظهار کرد: واحدهای حقوقی و امور قراردادهای شرکت شهرک های صنعتی استان ها، در دفاع از حقوق سازمان و کمک به رفع مشکلات واحدهای مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور نقش حیاتی دارند.

  محمد لطفی معز ادامه داد: هدف از برگزاری این همایش تخصصی، بررسی عملکرد مدیران حقوقی شرکت شهرک‌های صنعتی سراسر کشور و پیگیری مسایل مرتبط با مدیریت حقوقی سازمان و واحدهای حقوقی و امور قراردادهای شرکت شهرک‌های صنعتی استان‌ها است.

  وی اضافه کرد: پیگیری مشکلات حقوقی واحدهای مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور، اخذ بازخورد از عملکرد مدیران حقوقی شهرک های استان، شناسایی چالش های حقوقی پیش روی سازمان و شرکت شهرک های صنعتی استان ها و پیش بینی برنامه های واحد حقوقی در سال آتی بخش دیگری از اهداف این همایش را شامل می شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۵ روز پیش
  آرشیو