عصر بازار

افزایش ۴۵ درصدی دستمزدها در انگلیس به دلیل تورم بالا

عصر اعتبار- «بنیاد دستمزد زندگی» انگلیس اعلام کرد: به دنبال افزایش نرخ بهره بانکی و همچنین تورم بالا در انگلیس، دستمزدها تا ۴۵ درصد افزایش پیدا می‌کند.

افزایش ۴۵ درصدی دستمزدها در انگلیس به دلیل تورم بالا
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایبِنا  ، «بنیاد دستمزد زندگی» در انگلیس اعلام کرد دستمزدها در لندن برای هر ساعت با 45 درصد افزایش به 10 پوند و 20 پنس خواهد رسید و این افزایش دستمزد برای سایر شهرها با 30 درصد افزایش به 8 پوند و 75 پنس خواهد بود.

  این نهاد انگلیسی اعلام کرد: افزایش دستمزدها حاکی از رشد صعودی 4.6 درصدی تورم در لندن و 3.6 درصدی آن در سایر نقاط انگلیس دارد که در حال حاضر نرخ رسمی تورم بالای 3 درصد است و این موضوع افزایش قیمت مسکن، اجاره بها، هزینه حمل و نقل و به طور کلی افزایش قیمت ها را در بسیاری از بخش ها به همراه داشته است.

  این افزایش دستمزدها در راستای تامین هزینه واقعی زندگی در انگلیس اعمال خواهد شد که در حال حاضر حداقل دستمزد به ازای هر ساعت 7.5 پوند است. «بنیاد دستمزد زندگی» اعلام کرد، هر گونه افزایش دستمزد به ویژه بعداز افزایش نرخ بهره بانکی به منظور مبارزه با تورم بالا که در هفته گذشته کلید خورد، مفید خواهد بود.

  رییس «بنیاد دستمزد زندگی» گفت: افزایش نرخ بهره بانکی، تسکینی برای هزاران کارگر بریتانیایی است که به دلیل عدم افزایش حقوق و نرخ تورم بالا در مضیغه بودند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۸ روز پیش
  آرشیو