عصر بازار

تمایل روس‌ها برای توسعه تعاملات تجاری با بخش تعاون ایران

عصر اعتبار- رییس بخش بازرگانی سفارت روسیه از آمادگی کشور متبوعش برای گسترش تعاملات تجاری با بخش تعاون ایران خبر داد.

تمایل روس‌ها برای توسعه تعاملات تجاری با بخش تعاون ایران
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایبِنا، در نشست مشترک کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران با رایزن بازرگانی روسیه توانمندی های بخش تعاون در حوزه کشاورزی معرفی شد. در این نشست، آندره لوگانسکی رییس بخش بازرگانی سفارت روسیه، به تفاوت ها وشباهت های ساختار اقتصادی ایران و روسیه پرداخت و گفت: در هر دو کشور منابع معدنی و نفتی وجود دارد و ایران و روسیه به لحاظ صنعتی منابع خوبی دارند.

  وی ضمن اعلام آمادگی کشور متبوعش برای گسترش روابط تجاری اظهارداشت: در شرایط کنونی و با توجه به تحریم ها، فرصت مناسبی برای گسترش تعاملات تجاری در حوزه کشاورزی به وجود آمده است. وی ادامه داد: در حال حاضر میوه‌جات و سبزیجات از کشورهای ترکیه و مصر به روسیه صادر می شود.

  لوگانسکی با اشاره به نقش اتاق تعاون در گسترش تعاملات، ادامه داد: با توجه به سیستم فروشگاهی در کشور روسیه، اتاق تعاون می تواند نقش مهمی در رشد و گسترش تعاملات تجاری در این حوزه ایفا کند. وی گفت: در راستای گسترش تعاملات تجاری اشخاص حقیقی و حقوقی باید حضور داشته و بتوانند قرارداهای بین المللی با حجم بزرگ امضا کنند. با توجه به جمعیت 140 میلیونی روسیه، تنها 12 فروشگاه زنجیره ای تقاضای مردم را تامین می کنند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو