عصر بازار

سندیکای بیمه‌گران اعلام کرد؛

شرکت‌های بیمه آماده خدمات‌رسانی به بیمه‌گذاران زلزله زده

عصر اعتبار- سندیکای بیمه گران ایران با صدور اطلاعیه‌ای درباره حادثه زلزله در غرب کشور از آمادگی شورای هماهنگی شرکت‌های بیمه در استان‌های آسیب دیده به بیمه گذاران زلزله زده خبر داد.

شرکت‌های بیمه آماده خدمات‌رسانی به بیمه‌گذاران زلزله زده
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، در اطلاعیه سندیکای بیمه گران ایران آمده است: وقوع حادثه تلخ و غم بار زلزله در غرب کشور که باعث جان باختن و مصدومیت جمعی از هموطنان عزیزمان شد موجب تاسف و تاثر شد؛ اعضای سندیکای بیمه گران ایران ضمن تسلیت به ملت شریف ایران و همدردی با هموطنان آسیب دیده از پرودگار متعال برای مصدومان شفای عاجل و بازماندگان صبر و تندرستی مسئلت دارند.

  در ادامه این اطلاعیه تاکید شده است: طی پیگیری های به عمل آمده از ساعت های نخستین سانحه، همکاران محترم شوراهای هماهنگی شرکت های بیمه در استان های آسیب دیده همچون گذشته، سازمان یافته و با همدلی و تمام توان خویش آماده خدمت رسانی به بیمه گذاران گرانقدر هستند.

  سندیکای بیمه گران ایران تاکید کرده است با توجه به اعلام آمادگی اعضای شورای عمومی سندیکا و شوراهای هماهنگی شرکت های بیمه در استان ها، در صورت نیاز به هرگونه کمک و همراهی برای تسریع در روند خدمت رسانی به بیمه گذاران اقدامات لازم از سوی سندیکای بیمه گران صورت می پذیرد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
  آرشیو