عصر بازار

رئیس شورای هماهنگی بانک های دولتی اعلام کرد:

آغاز فرایند پرداخت تسهیلات ۵ تا ۱۰ میلیونی به زلزله زدگان از فردا

عصر اعتبار- رئیس شورای هماهنگی بانک های دولتی از آغاز تشکیل پرونده به منظور پرداخت تسهیلات ۵ تا ۱۰ میلیون تومانی به زلزله زدگان از فردا خبر داد.

آغاز فرایند پرداخت تسهیلات ۵ تا ۱۰ میلیونی به زلزله زدگان از فردا
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایبِنا، محمدرضا حسین زاده  افزود: وام های 5 تا 10 میلیون تومانی و انواع مختلفی از تسهیلات قرض الحسنه را برای زلزله زدگان مناطق غرب کشور در نظر گرفته ایم.

  وی با بیان اینکه از فردا شنبه همه همکاران شبکه بانکی به طور کامل در شعب مختلف بانک ها در مناطق زلزله زده حاضر خواهند بود، اعلام کرد که افراد می توانند از روز شنبه 27 آبان ماه برای تشکیل پرونده دریافت تسهیلات به بانک های مختلف مراجعه کنند.

  مدیرعامل بانک ملی ایران با ابراز همدردی با زلزله زدگان تاکید کرد که این هموطنان هیچگونه نگرانی از بابت تعمیرات خانه های خود که بر اثر زلزله اخیر آسیب دیده اند، نداشته باشند.

  رئیس شورای هماهنگی بانک های دولتی خاطرنشان کرد که این افراد می توانند با کمترین مدارک لازم، برای دریافت تسهیلات به بانک ها مراجعه کنند.

  وی ادامه داد که جدا از تسهیلات در نظر گرفته شده برای کمک به زلزله زدگان، به نمایندگی از بانک های دولتی وضعیت مسکن در این مناطق را مورد بررسی قرار داده و برای بازسازی هرچه سریعتر آنها تسهیلاتی را در نظر خواهد گرفت که جزئیات آنها متعاقبا اعلام خواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار