عصر بازار

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد؛

تخصیص وام ۴ میلیونی به مستمری‌بگیران زلزله‌زده تامین اجتماعی

عصر اعتبار- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پاسخ به پرسشی درباره تاخیر در واریز حقوق بازنشستگان فولاد گفت: حقوق ماه جاری آنها پرداخت نشده و هفت روز برای پرداخت حقوق ماه گذشته شان عقب هستیم که در حال تامین اعتبار هستیم.

تخصیص وام ۴ میلیونی به مستمری‌بگیران زلزله‌زده تامین اجتماعی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، علی ربیعی در حاشیه مراسم قرعه کشی وام ضروری بازنشستگان کشوری با بیان اینکه بیش از 3000 میلیارد تومان در دو سه سال اخیر برای افزایش پلکانی حقوق بازنشستگان تخصیص یافت عنوان کرد: رئیس جمهور تاکید داشت این برنامه ادامه پیدا کند؛ فعلا با هزار میلیارد تومان بودجه مازاد برای افزایش حقوق بازنشستگان موافقت شده و ممکن است تا پایان بودجه بندی مبلغ بیشتر هم شود.

  وی افزود: کف حقوق بازنشستگان به یک میلیون و 150 هزار تومان رسیده است. در هر دو صندوق این سیاست را دنبال می کنیم.

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به مشکلات صندوق بازنشستگی فولاد عنوان کرد: تلاش هایی برای پایدارسازی صندوق فولاد در حال انجام است داریم و در دولت هم درباره آن مباحثی در جریان است.

  ربیعی درباره تاخیر در واریز حقوق بازنشستگان فولاد گفت: حقوق ماه جاری آنها پرداخت نشده و هفت روز برای پرداخت حقوق ماه گذشته شان عقب هستیم که در حال تامین اعتبار هستیم. اما سعی می کنیم در سال آینده آن ها را برطرف کنیم.

  وی از تخصیص چهارمیلیون تومان وام به مستمری بگیران تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری در مناطق زلزله خبر داد و عنوان کرد: امروز نیز برای 300هزار مستمری بگیر قرعه کشی وام انجام دادیم که اعتبار آن 1200میلیارد تومان است و برای سال آینده آن را افزایش می دهیم.

  ربیعی به تشکیل صندوق های فروش سهام در هر دو صندوق بازنشستگی اشاره کرد و گفت: این طرح مصوبه هیات امناء را دریافت کرده و بر اساس آن بهترین سهام را به خود بازنشسته‌ها واگذار می کنیم.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو