عصر بازار

رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن:

کمک های بانک مسکن در اختیار زلزله زدگان کرمانشاه قرار گرفت

عصر اعتبار- در پی بروز زلزله ۷.۳ ریشتری در استان کرمانشاه ، کارکنان و مشتریان بانک مسکن با جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی به یاری زلزله زدگان کرمانشاه شتافتند.

کمک های بانک مسکن در اختیار زلزله زدگان کرمانشاه قرار گرفت
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، مهدی احمدی، رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن با بیان این مطلب گفت:کمک های کارکنان و مشتریان بانک مسکن طی روزهای گذشته به مناطق زلزله زده ارسال و در اختیار زلزله زدگان قرار گرفت.

  احمدی همچنین گفت: بانک مسکن از طریق جمع آوری کمک های نقدی، تعداد 42 کانکس به منظور اسکان آسیب دیدگان این زمین لرزه خریداری کرده است که در حال حاضر 6 عدد از این کانکس ها ارسال و مابقی نیز در حال ارسال به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه می باشد.

  وی درخصوص کمک های غیر نقدی کارکنان بانک مسکن افزود: کارکنان بانک مسکن در استان های ایلام،کهگیلویه و بویراحمد، آذربایجان شرقی،خراسان رضوی، سمنان،اصفهان،گلستان،مرکزی،همدان، سمنان و نیز حوزه مقاومت بسیج شهدای بانک مسکن اقدام به جمع آوری کمک های غیر نقدی از قبیل وسایل گرمایشی،پتو، لوازم بهداشتی،آب معدنی و پوشاک کردند که به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ارسال شد.

  احمدی خاطرنشان ساخت: بانک مسکن همچنان درحال جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی به منظور حمایت از آسیب دیدگان زمین لرزه استان کرمانشاه و ارسال به مناطق زلزله زده می باشد.

  رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن با اعلام شماره حساب کمک های مردمی بانک مسکن گفت:کارکنان و مشتریان بانک می توانند در صورت تمایل با واریز کمک های نقدی خود به شماره کارت 6280231522222222 ، در این اقدام انسان دوستانه مشارکت کنند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو