عصر بازار

تاکید جهانگیری برای کمک رسانی فوری به زلزله زدگان هجدک کرمان

عصر اعتبار- معاون اول‌ رئیس جمهوری بر لزوم کمک رسانی فوری به زلزله زدگان منطقه هجدک شهرستان راور واقع در استان کرمان تاکید کرد.

تاکید جهانگیری برای کمک رسانی فوری به زلزله زدگان هجدک کرمان
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایبِنا، اسحاق جهانگیری که به منظور شرکت در شانزدهمین اجلاس شورای نخست وزیران سازمان همکاری شانگهای به سوچی روسیه سفر کرده است، به محض اطلاع از وقوع زلزله در منطقه هجدک شهرستان راور واقع در استان کرمان، در تماس تلفنی با استاندار کرمان، خواستار بسیج همه امکانات و رسیدگی فوری به مصدومین و جبران خسارات شد.

  زلزله ای به بزرگی 6.1 ریشتر ساعت 6 و 2 دقیقه صبح امروز (جمعه) هجدک کرمان را لرزاند.

  علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان روز جمعه در ستاد مدیریت بحران استان کرمان گفت: اسحاق جهانگیری در تماس تلفنی با وی در جریان اقدام های انجام شده به دنبال زمین لرزه صبح امروز هجدک قرار گرفت.

  وی یادآور شد: معاون اول رئیس جمهوری اعلام کرده عصر امروز پس از بازگشت به کشور، در تهران گزارش های این حادثه و میزان آسیب ها را بررسی کرده و دستورهای لازم را صادر خواهد کرد.

  استاندار کرمان تاکید کرد: معاون اول ریاست جمهوری به وزرای مربوطه دستور ویژه ای برای رصد وضعیت زلزله زدگان در هجدک راور داده است.

  ستاد مدیریت بحران استان کرمان بلافاصله پس از وقوع زمین لرزه در استانداری کرمان و به ریاست استاندار تشکیل شده و همچنان ادامه دارد.

  گروهی از سوی استاندار کرمان به منظور بررسی خسارت این حادثه با بالگرد به منطقه اعزام شده است.

  ترس از زلزله هجدک کرمان 38 نفر را راهی مراکز درمانی کرد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو