عصر بازار

مدیرکل بنیاد مسکن کرمان خبر داد:

خسارت به حدود ۱۵۰۰ خانه در زلزله کرمان

عصر اعتبار- مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمان گفت: برآورد نهایی از خسارت زلزله ۶.۱ ریشتری امروز کرمان ساعت ۱۸ اعلام می‌شود؛ با این حال تخمین می‌زنیم که به حدود ۱۵۰۰ واحد مسکونی خسارت وارد شده است.

خسارت به حدود ۱۵۰۰ خانه در زلزله کرمان
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، علی‌اکبر سلطانی‌نژاد اظهار کرد: ساعت 14:30 دومین جلسه ستاد مدیریت بحران استان کرمان برگزار می‌شود و ساعت 18 برآورد نهایی از خسارات وارد شده به ساختمان‌ها در زلزله کرمان اعلام خواهد شد؛ با این حال ما تخمین می‌زنیم که خسارت‌ها حدود 1500 واحد باشد.

  وی افزود: بعد از زلزله زرند خوشبختانه طی یک دهه اخیر مقاوم‌سازی واحدهای مسکونی در شهرها و روستاهای استان به خوبی انجام شده؛ بنابراین در این زلزله خسارات بسیار پایین بود.

  مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمان با بیان این که هیچ مورد منجر به فوتی بابت زلزله امروز گزارش نشده است، گفت: تخریب فقط در واحدهای مسکونی یا دامی صورت گرفته است.

  سلطانی‌نژاد اظهار کرد: هم‌اکنون اقدامات مقتضی در حال انجام است.

  زلزله 6.1ریشتری در ساعت 6:02 صبح امروز جمعه 10 آذر بخش‌هایی از استان کرمان را لرزاند. کانون زلزله منطقه "هجدک " از بخش کوهساران شهرستان راور در استان کرمان بود و در شهرهای زرند، سیرجان و کرمان نیز احساس شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار