عصر بازار

طی شش ماه ابتدای سال ٩٦ صورت گرفت؛

پرداخت بیش از ١٢ هزار فقره تسهیلات بانک صادرات ایران در استان البرز

عصر اعتبار- ​بانک صادرات ایران در استان البرز طی نیمه اول سال٩٦ بیش از ١٢ هزار فقره تسهیلات بالغ بر ٩ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد که سهم قابل توجهی در افزایش اشتغال در بخش های مختلف صنعتی و خانگی، بهبود سرمایه در گردش صنایع مختلف، عمل به برنامه های اقتصاد مقاومتی و رونق اقتصادی این استان داشته است.

پرداخت بیش از ١٢ هزار فقره تسهیلات بانک صادرات ایران در استان البرز
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، از مجموع ٩ هزار  و 800 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده توسط این بانک در استان البرز طی نیمه اول سال جاری، مبلغ یک هزار میلیارد ریال در قالب برنامه های حمایتی بانک از اقتصاد مقاومتی و رونق تولید تخصیص یافته و بیش از 8800 میلیارد ریال در سایر بخش های مختلف اقتصادی، صنعتی و کشاورزی به مشتریان بانک اعطا شده که در مجموع طی این مدت پرداخت ١٢ هزار و ٣١٧ فقره  تسهیلات را به  متقاضیان رقم زده است.
  طی این مدت، حجم تسهیلات این بانک در استان البرز در راستای عمل به برنامه های اقتصاد مقاومتی و رونق تولید، به 4083 فقره به ارزش بالغ بر یک هزار میلیارد ریال رسید که بر اساس آن،  ٢٢٤ نفر معرفی شدگان سازمان بهزیستی و کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) از وام های  قرض الحسنه مشاغل خانگی،  3084 نفر از وام  قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه و ٧٣٣ نفر از تسهیلات مسکن اقشار ویژه بهره مند شدند. همچنین ٣٦ فقره تسهیلات بهسازی مسکن و حمام  روستایی و ٦  فقره تسهیلات ویژه بنگاه کوچک و متوسط به متقاضیان اعطا شد.
  بعلاوه، این بانک در استان البرز در نیمه اول سال جاری ٨٢٣١ فقره تسهیلات به ارزش بیش از 8800 میلیاردریال پرداخت کرده که از این میان بخش خدمات و بازرگانی با ٦٣٦٤ فقره تسهیلات به ارزش ١٧٧٧میلیارد ریال  بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است. بخش ساختمان و مسکن با 1315 فقره، صنعت و معدن با ٣٧٤ فقره، کشاورزی با ١٧٣ فقره و صادرات با ٥ فقره به ترتیب در رده های بعدی دریافت تسهیلات از شعب بانک در این استان قرار دارند.
  گفتنی است، تا پایان شهریور  ماه سال جاری، مانده سپرده های بانک صادرات ایران در استان البرز از 30 هزار میلیارد ریال فراتر رفت که بیش از ١١ درصد کل مانده سپرده های نظام بانکی را شامل شده است. تا همین مدت نیز بانک صادرات ایران در این استان بالغ بر  15  هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده که نسبت مانده تسهیلات بانک به کل شبکه بانکی در استان البرز ١١ درصد بوده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو