عصر بازار

رئیس ستاد مدیریت بحران کشور در بیست و چهارمین همایش ملی بیمه و توسعه:

توسعه صنعت بیمه در حوادث یک امر اجتناب ناپذیر است

عصر اعتبار- سالیانه به طور متوسط ۳ هزار نفر بر اثر حوادث مختلف از جمله زلزله و سیل در کشور جان خود را از دست داده و حدود ۵ هزار واحد مسکونی تخریب می شود.

توسعه صنعت بیمه در حوادث یک امر اجتناب ناپذیر است
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، اسماعیل نجار صبح امروز دوشنبه و در بیست و چهارمین همایش بیمه و توسعه که در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار شد، ضمن تبریک روز ملی بیمه گفت: امیدوارم این همایش دستاوردهای مطلوبی داشته باشد.

  وی با اشاره به حادثه خیز بودن کشور گفت: سالیانه به طور متوسط سه هزار نفر در حوادث طبیعی جان خود را از دست میدهند و 5 هزار واحد مسکونی تخریب میشود.
  وی با اشاره به زلزله های اخیر در کرمانشاه و کرمان گفت: تا به امروز 521 نفر در زلزله کرمانشاه جان خود را از دست داده اند و 7 هزار و 821 نفر نیز مصدوم شدند که به طور سرپایی، بیمارستانی و بستری درمان شده اند.
  نجار گفت: ماده 10 تنظیم بخشی از قوانین مالی دولت نقشه راه را ترسیم کرده و امیدواریم با نهایی شدن بیمه صندوق حوادث طبیعی بسیاری از ریسک ها پوشش داده شود.
  وی خاطرنشان کرد: به دلیل پرداخت های نامناسب، بسیاری از کشاورزان محصولات و باغات خود را بیمه نمی کنند.
  معاون وزیر کشور اظهارداشت: اگر بتوانیم و کمک کنیم تا تمامی ریسک ها در کشور را بیمه کنیم، تحول بزرگی در کشور، امنیت غذایی، کشاورزی و ... به وقوع خواهد پیوست؛ امروز توسعه صنعت بیمه در حوادث یک امر اجتناب ناپذیر است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو