عصر بازار

کمک بیش از ۱۸ میلیارد تومانی لرستان به زلزله‌زدگان کرمانشاه

عصر اعتبار- استاندار لرستان از کمک بیش از ۱۸ میلیارد تومانی این استان به زلزله زدگان کرمانشاه خبر داد.

کمک بیش از ۱۸ میلیارد تومانی لرستان به زلزله‌زدگان کرمانشاه
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از خبرآنلاین، سید موسی خادمی اظهار داشت: لرستان در بحث کمک به زلزله زدگان کرمانشاه جزء اولین استان ها بودیم و به عنوان استان معین در این زمینه وارد عمل شدیم.

  وی با اشاره به ارائه خدمات به زلزله زدگان کرمانشاه در حوزه های مختلف عنوان کرد: در این رابطه در همان ساعات اولیه اکیپ های امداد و نجات، علوم پزشکی و سایر دستگاهها در این حوزه وارد مناطق زلزله زده شدند و برای اسکان و تامین نیازهای زلزله زدگان نیز حدود 386 کامیون اجناس مورد نیاز زلزله زدگان از لرستان وارد کرمانشاه شده است.

  استاندار لرستان با بیان اینکه ارزش ریالی این کمک ها به زلزله زدگان کرمانشاه 18 میلیارد و 600 میلیون تومان است ادامه داد: همچنان این کمک ها ادامه دارد.

  خادمی با اشاره به کمک واحد تولیدی «همارشتن» الیگودرز به زلزله زدگان کرمانشاه افزود: یکی از نیازهای اساسی برای مناطق زلزله زده کرمانشاه وجود سرویس های بهداشتی و حمام سیار بود که خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته از سوی این واحد اقتصادی در استان این نیاز تامین شد.

  وی بیان داشت: اقدامات اینگونه واحدهای تولیدی در لرستان بسیار مطلوب بوده چرا که علاوه بر ایجاد اشتغال در استان که کار بزرگی بوده، در این گونه فعالیت ها نیز وارد می شوند و به خوبی جایگاه استان را نشان می دهند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو