عصر بازار

رئیس بنیاد شهید در ثلاث‌باباجانی:

خسارت زلزله‌زدگان ایثارگر را بیمه پرداخت می کند

عصر اعتبار- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: خسارت وارد شده به منازل ایثارگران در زلزله استان کرمانشاه توسط بیمه پرداخت می‌شود.

خسارت زلزله‌زدگان ایثارگر را بیمه پرداخت می کند
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ حجت‌الاسلام محمدعلی شهیدی در دیدار با ایثارگران زلزله‌زده ثلاث‌باباجانی با اشاره به اینکه مشکلات ایثارگران آسیب‌دیده در حال پیگیری است اظهار داشت: بر اساس قرارداد منعقد شده بین بنیاد شهید و بیمه البرز خسارت آسیب وارد شده به منازل ایثارگران توسط این شرکت پرداخت می‌شود.

  وی عنوان کرد: بنیاد شهید درصدد پیگیری تأمین هزینه‌های مربوط به اجاره یک‌ساله واحد مسکونی جایگزین تا زمان ساخت مجدد منزل به این افراد از طریق شرکت بیمه‌گر است.

  شهیدی گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران خود را ملزم به ارائه خدمات به ایثارگران می‌داند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

  رئیس بنیاد  شهید و امور ایثارگران کشور عنوان کرد: از سوی دیگر بنیاد مسکن نیز خدماتی را برای عموم زلزله‌زده‌ها در نظر گرفته است و امید داریم با مجموع این خدمات بتوانیم به‌ سرعت شرایط مناسب را ایجاد کنیم و اکنون پیگیر تأمین مسکن موقت برای ایثارگران هستیم.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار