عصر بازار

رئیس کل بیمه مرکزی در نشست فرماندهان بسیج حوزه وزارت اقتصاد:

بسیج ادارات باید در پیشبرد اقتصاد مقاومتی سازمان‌ها را یاری کند

عصر اعتبار- دکتر همتی در نشست فرماندهان بسیج ادارات تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی بر نقش موثر بسیج در عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.

بسیج ادارات باید در پیشبرد اقتصاد مقاومتی سازمان‌ها را یاری کند
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵:۰۰

  به گزارش اداره پایگاه خبری «عصر اعتبار»، دکتر همتی با اشاره به توطئه‌های استکباری در تضعیف اقتصاد کشور گفت: بسیج ادارات به ویژه حوزه وزارت اقتصاد نقش ویژه‌ای در این دوران دارند چرا که هدف دشمنان تشدید مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است و ما باید در این مورد هوشیار باشیم.

  وی افزود: بسیج وزارت اقتصاد می‌تواند در بخش بازارهای مالی، بانکی و بیمه‌ای به عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی که معنای واقعی آن انعطاف‌پذیری و مقاومت در برابر فشارهای وارده به بدنه اقتصاد کشور است، به خوبی ایفای نقش کند.

  رئیس کل بیمه مرکزی در بخش دیگری از سخنان خود بسیجیان را به ایده‌پردازی تشویق کرد و گفت: بسیج می‌تواند با ارائه ایده‌های جدید از روزمرگی و اتلاف وقت و انرژی در سازمان‌ها جلوگیری کند و مدیران را در رسیدن به هدف انعطاف‌پذیری اقتصادی یاری کنند.

  رئیس کل بیمه مرکزی در پایان با اشاره به تلاش‌ها و عملکرد صنعت بیمه کشور گفت: صنعت بیمه همیشه یار و یاور مردم و دولت در بحران‌ها بوده است. خصوصاً عملکرد آن در قضیه حوادث اخیر توانایی و قابلیت صنعت بیمه در پشتیبانی از زیاندیدگان را نشان داد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار