عصر بازار

وزیر صنعت، معدن و تجارت؛

۶۰۰۰ طرح صنعتی را تا سه ماه دیگر کامل می‌کنیم

عصر اعتبار- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مکلف هستیم حداقل ۶۰۰۰ طرح صنعتی نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد را تا پایان سال به اتمام برسانیم تا شاهد ایجاد اشتغال خوبی در این زمینه در کشور باشیم.

۶۰۰۰ طرح صنعتی را تا سه ماه دیگر کامل می‌کنیم
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، محمد شریعتمداری اظهار کرد: در حال حاضر در استان خوزستان 660 طرح صنعتی در حال اجراست که از این تعداد 231 طرح بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

  وی افزود: این طرح‌ها با مجموع سرمایه‌گذاری 22 هزار میلیارد تومان در استان خوزستان در حال اجرا هستند.

  وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: اگر مجموع این طرح‌ها در استان خوزستان اجرایی شوند می‌توان شاهد ایجاد اشتغال بسیار خوبی برای جوانان در خوزستان بود.

  شریعتمداری ادامه داد: در همه استان‌های دیگر نیز چنین برنامه‌ای است تا با اتمام طرح‌های صنعتی که در حال اجراست، شرایط برای اشتغال جوانان فراهم شود.

  وی بیان کرد: دولت در سال جاری حداقل 6000 طرح صنعتی نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد را باید تا پایان سال به اتمام برساند تا شاهد ایجاد اشتغال خوبی در این زمینه در کشور باشیم.

  وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: در خصوص تکمیل طرح‌های با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد، هدف دولت در هشت ماهه امسال، 103 درصد محقق شده که این درصد تحقق، بیشتر از حد مورد نظر ما بوده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۵ روز پیش
  آرشیو