عصر بازار

طی شش ماه ابتدای سال ٩٦ صورت گرفت؛

بهره مندی مردم آذربایجان شرقی از ۱۵۴۱میلیارد ریال تسهیلات حمایتی بانک صادرات ایران

عصر اعتبار- حمایت های بانک صادرات ایران در آذربایجان شرقی علاوه بر اعطای ٧٣١٤ فقره تسهیلات در بخش های اقتصاد مقاومتی، رونق تولید، اشتغالزایی و پرداخت وام های قرض الحسنه ضروری، با ساخت مدارس و خانه های بهداشت در برخی از روستاهای استان همچنان ادامه دارد.

بهره مندی مردم آذربایجان شرقی از ۱۵۴۱میلیارد ریال تسهیلات حمایتی بانک صادرات ایران
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، این بانک طی ٦ ماه ابتدای سال ٩٦ با اعطای ٧٣١٤ فقره تسهیلات به ارزش بیش از 1541 میلیارد ریال، اغلب بخش های اقتصاد مقاومتی استان آذربایجان شرقی را پوشش داد که در راستای بهبود رونق تولید 45 بنگاه کوچک و متوسط بالغ بر 350 میلیارد ریال از تسهیلات حمایتی بانک برخوردار شده اند. همچنین 561فقره تسهیلات به میزان بیش از ٤٧٢ میلیارد ریال برای خرید مسکن اقشار ویژه در اختیار خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران قرار گرفته است.

  گفتنی است، مبلغی بالغ بر ٣٨ میلیارد ریال تسهیلات برای تقویت مشاغل خانگی به 352 نفر از معرفی شدگان سازمان های حمایتی تخصیص یافته است.
  همچنین ٣٩٢ فقره وام قرض الحسنه طی این مدت به ارزش بیش از ٦٣ میلیارد ریال از منابع بانک صادرات ایران برای نوسازی و بهسازی مسکن روستایی هزینه شده است. حمایت این بانک  از ١٣ زندانی معسر با پرداخت ٣/٣ میلیارد ریال وام قرض الحسنه در استان ادامه یافته و با پرداخت 5951 فقره وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه بالغ بر ٦١٤ میلیارد ریال در رونق بخشی به امر ازدواج در شهرستان های مختلف آذربایجان شرقی تا پایان شهریور ماه امسال تکمیل
  شد.
  شایان ذکر است، مانده تسهیلات اعطایی(جاری و غیر جاری) بانک صادرات ایران در این استان تا پایان شهریور ماه سال جاری قریب به 25 هزار میلیارد ریال بوده که تقریبا 10 درصد تسهیلات پرداخت شده شبکه بانکی کشور در آذربایجان شرقی به حساب می آید.
  اقدامات خیرین بانک صادرات ایران در آذربایجان ماندگار می شود
  همچنین به دنبال وقوع سیل فروردین ٩٦ در استان های آذربایجان شرقی و غربی، کارکنان بانک صادرات ایران ضمن ابراز همدردی با سانحه دیدگان و در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود، با تقدیم وجوه بازخرید مرخصی خود کمکی بالغ بر ١٩ میلیارد ریال در قالب خرید ٣ دستگاه آمبولانس برای دانشگاه علوم پزشکی تبریز، اعطای یک دستگاه خودرو ون به آموزش و پرورش شهرستان شبستر، اعطای کمک نقدی بلاعوض به 152نفر از خانواده های آسیب دیده به میزان ٤ میلیارد و 480 میلیون ریال، ساخت یک باب مدرسه ٣ کلاسه و یک باب خانه بهداشت به حمایت از مردم این استان پرداختند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو