عصر بازار

بانک ولزفارگو آمریکا اعلام کرد :

افول ارزهای رمزنگار، بورس ها را به هرج و مرج می کشاند

عصر اعتبار- بانک ولزفارگو آمریکا اعلام کرد، بی رونق شدن بازار ارزهای رمزنگار منجر به ایجاد هرج و مرج در بازار بورس می شود.

افول ارزهای رمزنگار، بورس ها را به هرج و مرج می کشاند
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایبِنا ، واحد بورس و اوراق بانک ولز فارگو آمریکا اعلام کرد، اگر رونق ارزهای رمزنگار افول پیدا کند، سهام بورس‌ها به سادگی به هرج و مرج کشیده می شوند.

  این بانک بزرگ‌ آمریکایی که در میان 5 بانک برتر ایالات متحده هم قرار دارد، هشدارد داد که انجام هر گونه فعالیت غیر معمول در بازار ارز رمزنگار می تواند منجر به ایجاد یکی از بزرگ ترین حباب ها شکل گرفته شده در تاریخ بازارهای مالی جهان شود.

  در همین حال «کریستوفر هاروی» رییس بخش استراتژی سهام در ولزفارگو گفت: یاوه گویی های قابل توجهی در بازارهای ارز رمزنگار وجود دارد و فکر می کنیم که اگر این یاوه گویی ها به بیرون درز پیدا کند، آنگاه قیمت بیت کوین سر به فلک می کشد.

  کارشناسان به سرمایه گذاران بیت کوینی هشدار می‌دهند که در این حوزه آگاه تر عمل کنند. در حال حاضر بیت کوین از بیشترین رکورد قیمتی خود که 20 هزار دلار در هر واحد بود، 25 درصد ارزش خود را از دست داده است؛ ضمن اینکه برخی از کارشناسان بیت کوین که پیش از این رقم 40 هزار دلار را برای آن تا سال 2019 میلادی پیش بینی کرده بودند در تازه ترین به روز رسانی خود اعلام کردند که برآورد می شود قیمت بیت کوین در سال 2018 میلادی به 8 هزار دلار در هر واحد کاهش پیدا کند.

  بر همین اساس، کارشناسان ولزفارگو نگرانی خود را در مورد فروپاشی بازار ارز رمزنگار و تاثیر آن بر روی بازار سهام اعلام کرده اند. همچنین این کارشناسان در مورد روند بورس های جهان که در سال جاری میلادی بهترین عملکرد خود را از سال 2013 میلادی به بعد را به نمایش گذاشتند، گفتند: انتظار از رشد شاخص بورس ها برای سال آینده میلادی باید کمتر باشد و رشد شاخص بورس در نیمه اول سال بهتر از نیمه دوم سال خواهد بود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۳۰ روز پیش
  آرشیو