عصر بازار

عضو مجمع نمایندگان کرمانشاه:

قول تخفیف شهریه دانشگاه آزاد برای مناطق زلزله‌زده کرمانشاه را گرفته‌ایم

عصر اعتبار- نماینده مردم شهرستانهای گیلانغرب، سرپل‌ذهاب و قصرشیرین گفت: قول گرفتیم دانشجویان مناطق زلزله زده که در دانشگاه آزاد درس می‌خوانند تخفیف شهریه و دو ترم معافیت شهریه داشته باشند که منتظر اجرای آن هستیم.

قول تخفیف شهریه دانشگاه آزاد برای مناطق زلزله‌زده کرمانشاه را گرفته‌ایم
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، فرهاد تجری امروز (9 دی) در آئین افتتاح طرح تقویت و تکمیل تحصیل دانش آموزان مناطق آسیب دیده از زلزله استان کرمانشاه با استفاده از "آموزش الکترونیک" که با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین در مدرسه سمیه شهرستان سرپل ذهاب برگزارشد، با بیان اینکه پس از زلزله اخیر درحوزه آموزش و پرورش کارهای خوبی در مناطق آسیب دیده صورت گرفت، افزود: وزارت آموزش و پرورش درخصوص دغدغه جامعه دانش آموران مناطق زلزله زده بویژه دانش آموزان پشت کنکوری به خوبی وارد عمل شد و توانست احساس آرامش را به این دانش آموزان برگرداند.

  وی در نظرگرفته شدن سهمیه کنکور و راه اندازی کلاس های آموزش از راه دور و آنلاین و نیز آموزش‌های حضوری و تجمیعی را از جمله فرصت‌هایی برای دانش آموزان مناطق زلزله زده عنوان کرد که وزارتخانه مربوطه قول اجرای آن ها را داده است.

  تجری تاکید کرد: باتوجه به برنامه هایی که توسط آموزش و پرورش اجرا شده، دغدغه‌ ای درخصوص محیط و فضای آموزشی برای دانش آموزان مناطق زلزله زده نداریم. 

  وی از دانش آموزان این مناطق خواست تا تهدید و بحران زلزله را به فرصت تبدیل کرده و بنیه علمی خود را جهت بدست آوردن رتبه های برتر کنکور تقویت کنند.

  تجری به لزوم حمایت از فرهنگیان مناطق زلزله زده نیز اشاره کرد و افزود: جامعه بازنشسته فرهنگی سرپل‌ذهاب جامعه عزتمندی هستند که از ناحیه صندوق بازنشستگی باید کمک های بلاعوض مناسبی به آنها تعلق گیرد.

  وی ادامه داد: فرهنگیان بازنشسته شهرستان گیلانغرب نیز از کمک ها محروم مانده اند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو