عصر بازار

نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد؛

سرمایه گذارن بیت کوینی به افزایش قیمت در سال ۲۰۱۸ خوش بین هستند

عصر اعتبار- بیش از ۷۵ درصد سرمایه‌گذاران آمریکایی فعال در بیت‌کوین، به افزایش قیمت آن در سال ۲۰۱۸ میلادی خوشبین هستند.

سرمایه گذارن بیت کوینی به افزایش قیمت در سال ۲۰۱۸ خوش بین هستند
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از مهر، اکثر سرمایه‌گذاران آمریکایی در حوزه بیت‌کوین نسبت به عملکرد بهتر این ارز رمزنگار در سال 2018 میلادی خوشبین هستند.

  در حالیکه جنون بیت‌کوین برای سرمایه‌گذاران سنتی پوچ به نظر می‌رسد، اما بسیاری از میلیونرها، بیت‌کوین را به عنوان گزینه اول در میان دیگر ابزارهای سرمایه گذاری، انتخاب می کنند.

  همچنین در ماه نوامبر سال جاری میلادی، بر اساس یک نظرسنجی از میان 565 آمریکایی سرمایه گذار در بیت کوین، حدود 77 درصد آنها مدعی شدند که قیمت بیت کوین در سال آینده میلادی بیشتر و با سرعت رشد پیدا می‌کند و روند رشد آن در سال 2018 میلادی، نسبت به افزایش قیمت بیش از 17 درصدی آن در سال 2017 میلادی، بیشتر خواهد بود.

  با توجه به اینکه اکثر سرمایه گذاران، بیت کوین را به خاطر ماهیت غیرمتمرکز خود ترجیح می‌دهند، بیشتر پاسخ‌دهندگان موافق اجرای مقررات دیجیتالی اضافی در سال آینده در حوزه بیت کوین نیستند.

  این نظرسنجی نشان می‌دهد که تقریبا 75 درصد از شرکت کنندگان، خواهان افزایش حجم سرمایه گذاری خود در حوزه بیت کوین در سال 2018 میلادی هستند؛ ضمن اینکه 31.5 درصد از افراد اعلام کردند که بخشی از بیت کوین های خود را می فروشند و 40 درصد هم، قصدی برای فروش نداشتند.

  در حدود 51 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفتند که در حال برنامه ریزی برای انجام حداقل یک خرید فیزیکی با استفاده از بیت کوین هستند.

  بر پایه این گزارش، بسیاری از سرمایه گذاران بیت کوین به افزایش قیمت بیت کوین در سال 2018 میلادی خوش بین و بازار آن را پر رونق می دانند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۳۰ روز پیش
  آرشیو