عصر بازار

پرداخت ۲۵۰۰ فقره تسهیلات به زلزله زدگان کرمانشاه

عصر اعتبار- مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد از ثبت درخواست و پرداخت ۲۵۰۰ فقره تسهیلات به آسیب‌دیدگان شاهد و ایثارگر در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه خبر داد.

پرداخت ۲۵۰۰ فقره تسهیلات به زلزله زدگان کرمانشاه
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، افشین سفاهن با اشاره به اقدامات بنیاد در مورد رسیدگی به آسیب دیدگان ایثارگر زلزله استان کرمانشاه گفت: پس از بازدید حجت الاسلام والمسلمین شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه و تأکید بر اعطای تسهیلات به ایثارگران زلزله‌زده، 4 گروه از سوی صندوق قرض‌الحسنه شاهد به مدت دو هفته به مناطق زلزله‌زده اعزام شدند و نسبت به ثبت درخواست ایثارگران آسیب دیده عضو صندوق در زلزله اقدام کردند.

  وی افزود: بر اساس مصوبه هیئت مدیره صندوق مقرر شد به هر یک از ایثارگران عضو صندوق قرض‌الحسنه شاهد مبلغ 50 میلیون ریال در قالب تسهیلات قرض‌الحسنه با کارمزد صفر ارائه شود که بیش از 2500 درخواست توسط تیم‌های اعزامی ثبت شد و پرداخت آن در کوتاه‌ترین زمان به پایان رسید.

  مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد در مورد ایثارگرانی که از این تسهیلات بهره‌مند شده‌اند، گفت: در شهرستان سرپل‌ذهاب 850 فقره، قصر شیرین 200 فقره، ثلاث باباجانی 130 فقره، گیلان‌ غرب 1100 فقره و دالاهو 300 فقره درخواست وام ثبت و پرداخت شده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو