عصر بازار

۱۰ ارز مجازی برتر جهان معرفی شد

عصر اعتبار-عملکرد ۱۰ ارز رمزنگار اول جهان در سال ۲۰۱۷ میلادی مورد بررسی قرار گرفت که ریپل در جایگاه نخست و بیت کوین رتبه چهاردهم را به خود اختصاص داد.

۱۰ ارز مجازی برتر جهان معرفی شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایبِنا، بهترین عملکرد 10 ارز رمزنگار اول جهان در سال 2017 میلادی منتشر شد که در این میان بیت کوین با وجود رشد بیش از یکهزار درصدی خود در سال گذشته میلادی، موفق به قرار گرفتن در میان 10 ارز رمزنگار برتر جهان نشد.

  این در حالی است که ارز رمزنگار ریپل که به عنوان یک نوع سیستم پرداخت جدید برای بانک ها در نظر گرفته می شود، رتبه نخست را به خود اختصاص داد و بیت کوین در رتبه چهاردهم در این جدول قرار گرفت.

  بر همین اساس ارز رمزنگار ریپل با 36 هزار و 18 درصد در رتبه نخست قرار گرفت و به دنبال آن ان ایی ام با 29 هزار و 842 درصد، آردور با 16 هزار و 809 درصد، استلار با 14 هزار و 441 درصد، دش با 9 هزار و 265 درصد، اتریوم با 9 هزار و 162 درصد، گولم با 8 هزار و 434 درصد، بینانس کوین با 8 هزار و 61 درصد، لایت کوین با 5 هزار و 46 درصد و اومیس گو با 3 هزار و 315 درصد به ترتیب در جایگاه دوم تا دهم قرار گرفتند اما بیت کوین با یکهزار و 318 درصد رشد در جایگاه چهاردهمین ارز مجازی جهان به لحاظ عملکرد سودهی در سال 2017 میلادی معرفی شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۹ روز پیش
  آرشیو