عصر بازار

تلاش سیستم بانکی بر همراهی با دولت در تامین مالی کشور

عصر اعتبار- دکتر کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشستی که با مدیران عامل بانکهای دولتی داشت عنوان کرد، ۹۰ درصد بار تأمین مالی کشور بر عهده بانک ها قرار دارد و این موضوع در سالی که بحث تولید و اشتغال دارای اولویت است، بار مسئولیت سیستم بانکی و بخصوص بانک های دولتی را بسیار سنگین تر می سازد.

تلاش سیستم بانکی بر همراهی با دولت در تامین مالی کشور
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، وی اشاره کرد توجه به تولید و اشتغال، وظایف اضافه ای بر عهده بانک ها جهت ارائه تسهیلات مورد نظر به افراد صلاحیت دار می گذارد و لازم است نهایت تلاش در این خصوص صورت گیرد.
  در ادامه ی این نشست دکتر محمدرضا حسین زاده رئیس شورای هماهنگی بانک ها گفت: تلاش سیستم بانکی بر همراهی دولت در تمام جنبه های مرتبط حوزه اقتصادی است.
  وی اشاره کرد: بر اساس سیاست های کلان سیستم اقتصادی بانک ملّی ایران سعی بر تحقق بانکداری الکترونیک بر اساس استانداردهای جهانی را دارد.
  مدیرعامل بانک ملّی ایران افزود: با توجه به دغدغه های رئیس جمهور فروش اموال و املاک مازاد نیز در رأس برنامه های این بانک قرار دارد.
  عبدالرحمن ندیمی بوشهری معاون امور بانکی،‌ بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد نیز با اشاره به دغدغه ی جدی وزیر اقتصاد درخصوص واگذاری اموال مازاد از زمان بندی انجام شده برای خروج از بنگاه داری و واگذاری دارایی مازاد بانک ها خبر داد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو