عصر بازارمدیران خودرو

کسر اقساط سهام بیمه ملت «بازنشستگان» از دو ماه آینده

عصر اعتبار- مدیرعامل هلدینگ مالی، بانکی و سهام صندوق بازنشستگی کشوری گفت: کسر اقساط ۲۰ هزار تومانی سهام بیمه ملت از حقوق بازنشستگان سهام دار، از یک تا دو ماه آینده آغاز می‌شود.

کسر اقساط سهام بیمه ملت «بازنشستگان» از دو ماه آینده
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، محمود طهماسبی اظهار کرد: قرار بود تا مبلغ 20 هزار تومان بابت خرید سهام بیمه ملت از حقوق بازنشستگان سهام دار از آبان ماه امسال آغاز شود، اما با توجه به تعداد سهام داران و تکمیل نشدن اطلاعات بازنشستگان، تمام تلاش این است که یکی دو ماه آینده این فرآیند انجام شود.

  طهماسبی با تاکید بر اینکه تمامی بازنشستگانی که در اسفند ماه سال گذشته ثبت نام کردند سهام دریافت کرده‌اند، گفت: این افراد می توانند با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir برگه اینترنتی سهام خود را دریافت کنند.

  وی یادآور شد: در حال حاضر همه این افراد سهامدار بیمه ملت هستند و در سامانه سپرده گذاری مرکزی، سهام به نامشان ثبت شده است.

  طهماسبی از بازنشستگان سهام دار بیمه ملت خواست هرچه سریعتر با مراجعه به سایت بیمه ملت و دریافت بیمه آتش سوزی رایگان، اطلاعات بیمه نامه خود را تکمیل کنند.

  به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، مدیرعامل هلدینگ مالی، بانکی و سهام صندوق بازنشستگی کشوری همچنین از راه اندازی صندوق بازار گردانی بیمه ملت به عنوان دومین صندوق بازار گردانی مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد و گفت: کلیه معاملات در این صندوق و صندوق هایی که در آینده راه اندازی می شود به صورت معاملات الگوریتمی است که از جدیدترین نوع معاملات در بازار سرمایه است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی