عصر بازارمدیران خودرو

معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی:

۵۲۴ نفر از کارگران ساختمان پلاسکو بیمه بیکاری دریافت کردند

عصر اعتبار- معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی گفت: در اجرای ماده ۲ قانون بیمه بیکاری، برای ۵۲۴ نفر از کارگران بیمه شده شاغل در ساختمان پلاسکو مقرری بیمه بیکاری برقرار و تا پایان آذر سال جاری پرداخت شد.

۵۲۴ نفر از کارگران ساختمان پلاسکو بیمه بیکاری دریافت کردند
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، محمد حسن زدا با اشاره به فرا رسیدن اولین سالگرد حادثه تلخ ساختمان پلاسکو و گرامیداشت درگذشتگان این حادثه گفت: در اجرای مصوبه 19 بهمن سال گذشته هیات محترم وزیران، برای افراد غیرمشمول شامل کارفرمایان، بیمه‌شدگان اختیاری، صاحبان حرف و مشاغل آزاد، کارگاه‌های خانوادگی و افراد فاقد سابقه پرداخت حق بیمه، در مرحله اول (دی و بهمن 95) 1050 نفر و در مرحله دوم ( اسفند 95 و فروردین 96) 1016 نفر به ازای هر ماه مبلغ 10 میلیون ریال پرداخت شد.

  وی افزود: در اجرای بند دیگری از مصوبه فوق، از تعداد 829 کارگاه شناسایی شده، 269 کارگاه فعال دارای لیست بیمه، 29 کارگاه فعال و فاقد لیست بیمه و 57 کارگاه نیمه فعال و مابقی راکد و فاقد فعالیت بوده‌اند که در خصوص تقسیط و یا بخشودگی جرائم بدهی بیمه‌ای این کارگاه‌ها اقدام شد.

  زدا در ادامه گفت: از درخواست‌های واصل شده از سوی کارفرمایان کارگاه‌های ساختمان پلاسکو برای تقسیط بدهی با 62 مورد از آن‌ها موافقت شد.

  به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی در پایان اظهارکرد: 19 کارگاه بدهکار درخواست استفاده از بخشودگی جرائم را داشته‌اند که در این خصوص نیز اقدام شده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو