عصر بازار

باحضور معاون اول رئیس جمهور و با تسهیلات بانک صنعت و معدن در نی ریز فارس:

سومین واحد تولید آهن اسفنجی به روش ایرانی "پرد" افتتاح شد

عصر اعتبار- سومین واحد تولید آهن اسفنجی به روش ایرانی پرد با حضور جهانگیری در نی ریز استان فارس افتتاح شد.

سومین واحد تولید آهن اسفنجی به روش ایرانی "پرد" افتتاح شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، این واحد تولیدی فولادی که ازطرح فولادی هفتگانه می باشد با تسهیلات 140میلیون دلاری این بانک احداث و به بهره برداری رسید.

  این پروژه که در منطقه نی ریز واقع در استان فارس قرار دارد با ظرفیت 800 هزار تن آهن اسفنجی در سال ، با تسهیلات ارزی بانک صنعت ومعدن و سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو و شرکت سرمایه گذاری غدیر  افتتاح و راه اندازی شد.
  شرکت های بین المللی فولاد تکنیک بعنوان پیمانکار و MME صاحب تکنولوژی PERED به همراه شرکت تارا طرح ( مشاور طرح ) در احداث این پروژه حضور داشته اند.
  سومین طرح PERED در حالی به بهره برداری رسیده که دو پروژه ی شادگان و میانه که با همین تکنولوژی در سال جاری افتتاح شده اند ، هم اکنون در حد ظرفیت اسمی در حال تولید می باشند.
  رسیدن به این میزان تولید با مشخصات کیفی مطلوب ، در مدت زمان کوتاهی که از آغاز بکار واحد های پرد می گذرد ( در مقایسه با سایر روش ها ) دستاورد بزرگی برای متخصصان صنعت فولاد کشور محسوب می شود .
  با توجه به سهولت بهره برداری ، نتایج کیفی و کمی محصول و کاهش میزان مصارف در طرح های قبلی و همچنین راه اندازی سومین پروژه ی استانی با استفاده از این روش در سال جاری ، تکنولوژی PERED بعنوان شاهکار صنعت فولاد شناخته و تثبیت شده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار