عصر بازار

پرداخت خسارت بیش از یک میلیارد تومانی در یک حادثه رانندگی

عصر اعتبار-شرکت بیمه پاسارگاد در راستای تحقق امر مشتری مداری و پرداخت به موقع خسارت، مبلغ ۱میلیارد و ۲۴۷ میلیون و۵۰۰ هزار تومان خسارت ثالث بدنی (دیه) و حوادث راننده مسبب حادثه در یک حادثه رانندگی پرداخت کرد.

پرداخت خسارت بیش از یک میلیارد تومانی در یک حادثه رانندگی
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، راننده سواری پژو 405 با خرید بیمه نامه شخص ثالث به مبلغ (209 هزار و 400 تومان) به تعهد 1 میلیارد و 247 میلیون و 500 هزار تومانی برای فوت 1 نفر  و مصدومیت شدید سرنشین دیگری در یک حادثه توسط بیمه پاسارگاد عمل نمود.

  بر اساس گزارش های دریافتی، در این حادثه یک دستگاه پژو 405 ، در کیلومتر 65 محور کرمان به بم واژگون شده و یک نفر سرنشین خودرو در دم جان خود را از دست می دهد و بر اثر شدت حادثه خسارت تعدد دیات برای سرنشین دیگر خودرو تعیین می شود.

  در پی گزارش حادثه در کوتاه ترین زمان ممکن با تشکیل پرونده‌ در شعبه کرمان و بررسی این پرونده در راستای حمایت از وراث حادثه دیده مبلغ این خسارت ، توسط شرکت بیمه پاسارگاد پرداخت شد.

  گفتنی است مصدوم حادثه مشمول چندین فقره دیه کامل بابت صدمات وارده بود و خسارت تعدد دیات ایشان در مجموع بالغ بر 495 نفر شتر معادل مبلغ 1 میلیارد و 37 میلیون و 500 هزار تومان محاسبه شد و در مجموع با پرداخت خسارت سنگین این حادثه به مبلغ 1 میلیارد و 247 میلیون و 500 هزار تومان به ورثه متوفی و ولی مصدوم از محل بیمه نامه ، مقصر حادثه توانست توسط بیمه پاسارگاد به تعهد خود در قبال این حادثه عمل نماید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو