عصر بازار

یک نماینده مجلس:

دریافت پول مجدد از دانشجویان انتقالی خلاف قانون است

عصر اعتبار- نماینده مردم رشت با انتقاد از عملکرد ستاد بحران در زلزله‌ اخیر کرمانشاه و بارش برف اخیر کشور، گفت که این ستاد توانایی اداره بحران را ندارد.

دریافت پول مجدد از دانشجویان انتقالی خلاف قانون است
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در تذکر شفاهی جلسه علنی چهارشنبه مجلس در ابتدا به رئیس‌جمهور تذکر داد و گفت: در خصوص حوادثی که در کشور پیش می آید و برفی که بسیاری هم محدود بود چند استان کشور قفل شد. ستاد بحران و هماهنگی دولت توان اداره بحران را ندارند؛ حال در برف باشد یا زلزله‌. در برف در فرودگاه‌ها مردم معطل ماندند، 48 ساعت در راه‌ها معطل بودند. نه اورژانس و نه هلال احمر و نه نیروهای انتظامی و دستگاه‌هایی که از منابع کشور استفاده می کنند و در بحران وظیفه خدمت دارند، حضور نداشتند. انتظار داریم دولت به فکر بحرانها باشد.

  این نماینده مجلس در تذکری دیگر به وزیر علوم بیان کرد: ما در بودجه برای هر دانشجو که به عنوان دانشجوی دولتی قبول می‌شود، نرخی تعیین کردیم. ولی وقتی به استان دیگری منتقل می شود دوباره از  او پول دریافت می کنند که خلاف قانون است.

  وی به وزیر جهاد کشاورزی تذکر داد و تصریح کرد: در بازار برنج هم رکود و هم کاهش قیمت داریم. به داد کشاورزان برنجکار شمالی کشور برسید. بازار برنج کاملا در رکود است و افرادی هم که بخواهند سوءاستفاده کنند، این امکان وجود دارد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو