عصر بازار

ربیعی در شورای اداری شهرستان زرند:

مشکل بازنشستگان فولاد سال آینده حل خواهد شد

عصر اعتبار- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به وضعیت بازنشستگان صنعت فولاد تصریح کرد: امیدواریم با در نظر گرفتن بودجه ای با اعتباری بالغ بر ۲۵۰۰ میلیارد تومان در سال آینده، مشکل بازنشستگان فولاد رفع شود و مشکلات بیمه آن ها نیز حل شود

مشکل بازنشستگان فولاد سال آینده حل خواهد شد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، علی ربیعی عصر امروز 12 بهمن ماه در نشست شورای اداری شهرستان زرند با تبریک ایام دهه فجر و تسلیت ایام فاطمیه اظهار کرد: نارسایی و مشکلات زیادی در کشور وجود دارد و امروز مسئولین باید بیشتر از گذشته کار کنند، ضمن آنکه ما دولت تدبیر و امید هستیم و باید جامعه را دچار آرامش و امید کنیم.

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: ما باید امروز برای آینده کاری این شهرستان چاره جویی کنیم به طوری که باید برای چرخه فولاد 7 هزار نفری چاره جویی کنیم.

  ربیعی با تاکید بر اینکه ما باید بیش از گذشتگان کار کرده و نباید کار غیر شناسی انجام دهیم اذعان کرد: ما باید هم سخت کوش باشیم و هم با منابع کارشناسی کار کنیم.

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به وضعیت بازنشستگان صنعت فولاد تصریح کرد: امیدواریم با در نظر گرفتن بودجه ای با اعتباری بالغ بر 2500 میلیارد تومان در سال آینده، مشکل بازنشگستگان فولاد رفع می شود و مشکلات بیمه آن ها نیز حل شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو