عصر بازار

رئیس بنیاد مسکن:

بیش از یک‌هزار مستأجر‌ در مناطق زلزله‌‌زده کرمانشاه‌ درخواست وام کرده‌اند

عصر اعتبار- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: یک‌هزار و ۷۰۰ مستأ‌جر تا به امروز برای درخواست تسهیلات به ستادهای بازسازی‌ مراجعه کرده‌اند.

بیش از یک‌هزار مستأجر‌ در مناطق زلزله‌‌زده کرمانشاه‌ درخواست وام کرده‌اند
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا‌ تابش‌ رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه یک‌هزار و 700 مستأجر‌ در مناطق زلزله‌‌زده کرمانشاه‌ درخواست وام کرده‌اند، گفت: بسیاری از مستأجران‌ در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه به جای کانکس‌ درخواست وام 5 میلیونی کردند که تا به امروز به تمامی آنها این تسهیلات‌ پرداخت شده است.

  وی در ادامه افزود: بسیاری از مستأ‌جران بلافاصله‌ بعد از شناسایی‌ وام 5 میلیون تومانی خود را دریافت‌ کرده‌اند و در صورتی که مستأجری‌ هزینه یا کانکس‌ دریافت نکرده است به ستاد‌ نوسازی‌ اعلام کند.

  رئیس بنیاد‌ مسکن‌ با اشاره به اینکه اولویت‌ اصلی ما بازسازی‌ واحدهای تعمیراتی‌ است، گفت: تمامی‌ ستادهای بازسازی خود را ملزم کرده‌ایم که در ابتدا واحدهای تعمیراتی‌ را بازسازی‌ کنند تا بسیاری از مستأجران‌ بتوانند از آنها استفاده کنند.

  تابش تأکید کرد: سرعت‌ عمل در بازسازی‌ اولویت‌ اصلی ما است و هر واحد بازسازی‌ شده معادل چندین کانکس‌ برای مناطق زلزله‌زده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو