عصر بازارمدیران خودرو

با حکم کرباسیان و در دولت دوازدهم صورت گرفت؛

انتصاب نخستین مدیر کل ستادی زن در وزارت اقتصاد

عصر اعتبار- با پیشنهاد سید رحمت اله اکرمی، معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور، فاطمه دادگر به عنوان نخستین مدیرکل ستادی زن از سوی دکتر کرباسیان به سمت مدیرکل اموال دولتی و اوراق بهادار منصوب شد.

انتصاب نخستین مدیر کل ستادی زن در وزارت اقتصاد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، در متن حکمی که از سوی مسعود کرباسیان صادر شده، آمده است:  با توجه به تخصص، تعهد، تجارب و توانمندیهای ارزنده سرکار عالی، به این سمت منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال، در انجام شایسته وظایف و مسئولیت های قانونی خویش، با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید درجهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران موفق باشید.
  فاطمه دادگر، پیش از این در سمت مشاور معاون حقوقی و نظارت گمرک جمهوری اسلامی ایران  و معاون دفتر حقوقی عهده دار مسئولیت بوده است.
  گفتنی است ، مسعود کرباسیان، وزیر امور اقتصادی و دارایی در راستای تحقق وعده رئیس جمهور مبنی بر بکارگیری هر چه بیشتر مدیران زن در دولت دوازدهم ،تاکنون خانم ها؛ یکتا اشرفی، فرزانه دهنادی و زهره عالی پور را به ترتیب به عنوان رئیس پژوهشکده امور اقتصادی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان تهران و عضو هیأت عامل و معاون واگذاری سهام و بنگاه های سازمان خصوصی سازی منصوب کرده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
  آرشیو