عصر بازار

بررسی قیمت طلا و سکه در هفته گذشته؛

افزایش بیش از ۳۰ تومانی قیمت سکه بهار آزادی

عصر اعتبار- بررسی قیمت طلا و سکه در هفته گذشته نشان می‌دهد هر گرم طلا ۱۸ عیار افزایش قیمت ۴۱۵ تومانی، سکه بهار آزادی افزایش ۳۲ هزار تومانی و سکه امامی افزایش ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومانی داشته است.

افزایش بیش از ۳۰ تومانی قیمت سکه بهار آزادی
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از میزان، بررسی هفتگی قیمت طلا نشان می دهد هر گرم طلا 18 عیار هفته گذشته را با قیمت 147 هزار و 292 تومان آغاز کرد در دومین روز از هفته با رشد قیمت به رقم 147 هزار و 869 تومان رسید و سپس با ادامه روند صعودی در سومین روز به قیمت 148 هزار و 331 تومان رسید.

  پس از آن تا دو روز با افت قیمت رو به رو شد و در نهایت به رقم 147 هزار و 477 تومان رسید و در آخرین روز از هفته با رشد قیمت جزئی به مبلغ 147 هزار و 707 تومان مورد معامله قرار گرفت.

  اختلاف قیمت اولین و آخرین روز هفته نشان دهنده افزایش 415 تومانی هر گرم طلا 18 عیار طی مدت هفته گذشته بوده است.

  روند تغییر قیمت سکه بهار آزادی در شش روز قیمت گذاری شده هفته گذشته نشان دهده رشد قیمت بوده است.

  سکه بهار آزادی هفته گذشته را با قیمت یک میلیون و 467 هزار تومان آغاز کرد و تا روز دوشنبه به رقم یک میلیون و 484 هزار تومان رسید. در تاریخ 17 بهمن ماه با رشد هزار تومانی قیمت به پله یک میلیون و 485 هزار تومان رسید و در نهایت در آخرین روز هفته گذشته با ادامه افزایش قیمت به مبلغ یک میلیون و 490 هزار تومان معامله شد.

  اختلاف قیمت هفته گذشته نشان می دهد سکه بهار آزادی افزایش قیمت 32 هزار تومانی داشته است.

  سکه امامی در ابتدا هفته به ارزش یک میلیون و 509 هزار و 500 تومان معامله شد و در روز دوم با رشد قیمت شدید به رقم یک میلیون و 519 هزار و 500 تومان رسید، در سومین روز با ادامه افزایش قیمت در رقم یک میلیون و 522 هزار و 500 تومان فروخته شد. پس از آن روند قیمتی ثابت ماند، در ادامه هفته با افت قیمت جزئی به رقم یک میلیون و520 هزار و 500 تومان رسید و در نهایت در آخرین روز از هفته را به قیمت یک میلیون و 525 هزار تومان به پایان رساند.

  اختلاف قیمت ها نشان دهنده افزایش 15 هزار و 500 تومانی قیمت سکه امامی در طول هفته گذشته بوده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو