عصر بازار

اجاره هر کارت ملی در خیابان فردوسی ۴۰ تا ۷۰ هزار تومان

عصر اعتبار- امروز نمایندگان پتروشیمی هیچ دلاری عرضه نکردند و نمایندگان بانک نیز میزان عرضه را کاهش دادند که این امر باعث شد تا قیمت دلار روند صعودی داشته باشد.

اجاره هر کارت ملی در خیابان فردوسی ۴۰ تا ۷۰ هزار تومان
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایلنا، با وجود بارش باران و نزدیک شدن به پایان وقت کاری صرافی‌ها، همچنان صف‌هایی کوچک در مقابل صرافی‌های عرضه کننده دلار بانکی با قیمت  4 هزار و 788 تومان مشاهده می‌شود.

  یکی از دلالان بازار آزاد ارز در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره افزایش قیمت دلار در روز جاری گفت: دلیل افزایش قیمت دلار عدم تعیین سیاست‌های بانک مرکزی برای دلار به صورت صحیح و تصمیم گیری‌های لحظه‌ای و ساعتی برای کنترل بازار بوده است. همچنین امروز نمایندگان پتروشیمی هیچ دلاری عرضه نکردند و نمایندگان بانک نیز میزان عرضه را کاهش دادند که این امر باعث شد تا قیمت دلار به صورت انفجاری رشد داشته باشد.

  یکی از صرافان خیابان فردوسی از برخورد جدی با دلالان خبر می‌دهد و می‌گوید: خدا را باید شکر کرد که بالاخره بعد از چند هفته بانک مرکزی به این نتیجه رسید که با دلالان ارز و کسانی که کارت ملی اجاره می‌دادند برخورد کند؛ البته برخی صرافان مانند دلالان عمل می کنند و این ضرورت وجود دارد تا بانک مرکزی نظارت بیشتری داشته باشد.

  وی افزود: برخی در خیابان فردوسی کارت ملی اجاره می‌دادند و برای هر کارت ملی 40 تا 70 هزار تومان دریافت می‌کردند و حالا با ایجاد مالیات بر درآمد ضربه سنگینی به این سودجویان وارد می‌شود.

  بر اساس گفت‌وگوی خبرنگار ایلنا با فروشندگان دلار آزاد، قیمت خرید هر دلار آمریکا از 4 هزار و 860 تومان تا 4 هزار و 900 تومان متغیر است. همچنین قیمت فروش دلار از 4 هزار و 800 تومان تا 4 هزار و 830 تومان بسته به فروشنده متغیر است.

  دلار امروز تا 4 هزار و 950 تومان افزایش قیمت پیدا کرد و این احتمال وجود دارد که در صورت تداوم کاهش عرضه و عدم عرضه نمایندگان پتروشیمی قیمت دلار از مرز 5 هزار تومان عبور کند.

  سکه تصویر امام رکورد زد

  قیمت خرید سکه تصویر امام به بالاترین میزان خود در چند سال اخیر رسید و با 1 میلیون و 585 هزار تومان رکورد زد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو