عصر بازار

روز گذشته در بورس کالا رقم خورد؛

انعقاد ۳۶ هزار قرارداد آتی سکه

عصر اعتبار- معامله گران بازار آتی سکه روز گذشته ۳۶هزار و ۱۳۲ قرارداد برای تحویل ماه های آینده به ارزش ۶ هزار و ۵۳ میلیارد ریال منعقد کردند.

انعقاد ۳۶ هزار قرارداد آتی سکه
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از بورس کالای ایران ، روز گذشته قرارداد آتی سکه طلا تحویل اسفند ماه امسال، یک هزار و 175 قرارداد منعقد شد که قیمت تسویه سکه روی رقم یک میلیون و 564 هزار تومان قرار گرفت.در سررسیدهای اردیبهشت و تیرماه سال آینده نیز به ترتیب 314 و 697 قرارداد به ثبت رسید که بهای سکه برای تحویل اردیبهشت ماه یک میلیون 585 هزار تومان و برای تحویل تیرماه سال آینده یک میلیون و 613 هزار تومان بود.

  همچنین دو سررسید دورتر بازار که به طور معمول بیشترین حجم قراردادها به این دو سررسید اختصاص دارد، موعد تحویل شهریور و آبان ماه سال آینده هستند که روز گذشته در سررسید شهریور 4 هزارو 104 قرارداد و در سررسید آبان 97 بالغ بر 29 هزار و 842 قرارداد بر تابلوی معاملات درج شد.

  بهای سکه در قرارداد تحویل شهریور سال آینده یک میلیون و 646 هزار تومان معامله شد و در قرارداد آبان ماه سال 97 نیز معامله گران شاهد ثبت سکه یک میلیون و 686 هزار تومانی بر تابلوی معاملات بودند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو