عصر بازارمدیران خودرو

انتصاب مسئول اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات بانک قرض الحسنه مهر ایران

عصر اعتبار- محبوبه رنجبر به موجب ابلاغ مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران به عنوان مسئول اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات بانک قرض الحسنه مهر ایران منصوب شد.

انتصاب مسئول اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات بانک قرض الحسنه مهر ایران
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، حق دسترسی آزاد به اطلاعات مصداقی روشن از حقوق شهروندی به شمار می رود و اراده مسئولان برای اجرای این طرح، گام بزرگی در این زمینه محسوب می شود که با همکاری نهادها، رسانه ها، سازمان های مختلف می توانند آثار و پیامدهای خوبی داشته باشد تا اطلاعات به موقع در اختیار مردم قرار گیرند و انتخاب و عملکرد مردم برپایه این اطلاعات صورت پذیرد.
  دسترسی آزاد به اطلاعات از فرآیندهای دموکراسی به شمار می رود و به شفاف‌سازی و رفع فساد کمک می کند؛ به همین علت دولت یازدهم و دوازدهم در راستای عمل به حقوق شهروندی و اجرای قانون حق دسترسی آزاد به اطلاعات، سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات را راه اندازی کرده است.
  دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران نیز در همین راستا و با هدف تنویر افکار عمومی و دسترسی آزاد مردم به اطلاعات، طی حکمی دکتر محبوبه رنجبر رییس اداره کل روابط عمومی و بازاریابی را به عنوان مسئول اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات بانک منصوب کرد.
  در متن این ابلاغ آمده است: نظر به تعهد و سوابق ارزنده سرکارعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان مسئول اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات بانک قرض الحسنه مهر ایران منصوب می‌گردید. انتظار می رود با اتکال به خداوند متعال در انجام وظایف محوله اهتمام ورزید.
  موفقیت شما را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای نام بانک قرض الحسنه مهر ایران را از خداوند متعال خواهانم.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
  آرشیو