عصر بازارمدیران خودرو

آشنایی با مفاهیم اقتصادی؛

پوشش های‌ بیمه بدنه هواپیما

عصر اعتبار- بیمه بدنه هواپیما یک نوع بیمه تمام‌خطر است که طی آن بیمه گر متعهد می‌شود که به جز استثنائات مندرج در بیمه نامه، هرگونه خسارت وارده به هواپیما را در حین پرواز، حرکت و توقف روی زمین یا آب جبران کند.

پوشش های‌ بیمه بدنه هواپیما
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایبِنا، هواپیماها به دو دسته کلی تقسیم می شوند: هواپیماهای سبک و فوق سبک که جهت اهداف تفریحی، آموزشی و تبلیغی مورد استفاده قرار می‌گیرند و هواپیماهای سنگین و فوق سنگین برای جابه‌جایی بار و مسافر استفاده می‌شوند. 

  بیمه نامه بدنه هواپیما در سه شکل تهیه می‌شود:

  1-بیمه تمام‌ خطر در زمانی‌که هواپیما در حرکت نیست: این بیمه‌نامه، تمامی خسارات و فقدان فیزیکی هواپیما را در زمانی که در فرودگاه (بر روی زمین) قرار دارد و از نیروی محرک خود برای حرکت و جابه‌جایی استفاده نمی‌کند، تحت پوشش قرار می‌دهد.

  2-بیمه تمام‌ خطر به جز مواقعی که هواپیما در حال پرواز است: تمامی خسارات و فقدان هواپیما بر روی زمین و حتی خسارات وارد شده در زمان جابه‌جایی هواپیما را پوشش می‌دهد.  

  3-بیمه تمام‌خطر بر روی زمین و در زمان پرواز: تمامی خسارات و فقدان هواپیما ناشی از حرکت، توقف و یا جا به‌ جایی هواپیما بر روی زمین و در زمان پرواز را پوشش می‌دهد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو