عصر بازارمدیران خودرو

دربانک آینده صورت می گیرد؛

تداوم عرضه گواهی سپرده ریالی و ارزی تا پایان روز پنج‌شنبه ۱۰ اسفند‌ماه سال ۱۳۹۶

عصر اعتبار- بانک آینده؛ در راستای ارزش آفرینی هر چه بیشتر و ارائه خدمت در روزهای پایانی سال جاری برای عموم مشتریان عزیز و هم‌چنین؛ عرضه گواهی سپرده ریالی و ارزی، تا پایان روز پنج‌شنبه، ۱۳۹۶/۱۲/۱۰، آماده ارائه خدمت می‌باشد.

تداوم عرضه گواهی سپرده ریالی و ارزی تا پایان روز پنج‌شنبه ۱۰ اسفند‌ماه سال ۱۳۹۶
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، بدیهی است، در صورت تمدید عرضه گواهی سپرده ریالی و ارزی با نرخ سود علی‌الحساب، 20 درصد توسط بانک محترم مرکزی ج.ا.ایران، مراتب به استحضار مشتریان عزیز خواهد رسید.
  در همین راستا، برای دسترسی هر چه بهتر مشتریان و عموم مردم برای خریداری گواهی سپرده با نرخ سود علی‌الحساب 20 درصدی؛ ساعات کاری کلیه شعب بانک آینده در روزهای عادی، روزانه یک‌ساعت افزایش یافته و شعب به ارائه خدمات می‌پردازند.
  لازم به ذکر است؛ بانک آینده در دوره زمانی تعیین شده توسط بانک محترم مرکزی ج.ا.ایران، نسبت به عرضه گواهی سپرده مدت‌دار، ویژه سرمایه‌گذاری (عام) با کف یک‌ میلیون ریالی، که از سوی بانک محترم مرکزی ج.ا.ایران ابلاغ شده است؛ از روز شنبه 28 بهمن‌ماه سال 1396، فقط، به‌مدت دو هفته، اقدام نموده است. این گواهی سپرده، با نرخ سود علی‌الحساب 20 درصد سالانه و معاف از مالیات بوده و واریز سود آن، به‌صورت ماهانه و از سوی بانک آینده، انجام می‌پذیرد.
  مشتریان عزیز و عموم متقاضیان توجه داشته باشند که هفته جاری، آخرین فرصت برای خریداری گواهی سپرده مذکور است و کلیه شعب بانک آینده در آخرین روز عرضه این گواهی سپرده در روز پنج‌شنبه مورخ 1396/12/10، پذیرای کلیه متقاضیان عزیز هستند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو