عصر بازار

همایش ۱۰۰ شرکت برتر (۲۶)

رتبه ۸۱ و بهبود ۲۱ رتبه ای شرکت بیمه پاسارگاد در بین شرکت های برتر سال ۹۵

عصر اعتبار- در تازه ترین رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی کشور که به معرفی شرکت های برتر ایران در سال ۱۳۹۵ اختصاص دارد، بیمه پاسارگاد در یازدهمین سال فعالیت خود با جهشی توانست جایگاه خود را در بین شرکت های برتر کشور ۲۱ پله بهبود بخشد.

رتبه ۸۱ و بهبود ۲۱ رتبه ای شرکت بیمه پاسارگاد در بین شرکت های برتر سال ۹۵
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، بر اساس گزارش های دریافتی، شرکت بیمه پاسارگاد با 21 پله ارتقاء، در بیستمین سال تدوین فهرست شرکت­های برتر که توسط سازمان مدیریت صنعتی برای عملکرد سال 1395 شرکت­های بزرگ ایران صورت گرفت ، رتبه 81  را کسب نمود. این شرکت از نظر میزان فروش/ درآمد با فروش 13990٫0 میلیارد ریالی، رتبه خود را از 102 به 81 ارتقاء داد.

  سازمان مدیریت صنعتی برای بیستمین سال متوالی ، فهرست شرکت های برتر کشور را براساس سال مالی 1395 با حضور مقامات، مدیران شرکت‌های برتر و صاحب نظران اقتصادی و صنعتی روز یکشنبه 29 بهمن 1396 اعلام کرد.

  گفتنی است، بیمه پاسارگاد طی 11 سال فعالیت با بهره مندی از شبکه گسترده فروش ، کارشناسان متخصص و کارآزموده صنعت بیمه در سراسر کشور در بیش از 15 مدیریت منطقه، 81 شعبه ، 2400 نمایندگی فعال و 14000 نماینده فروش بیمه عمر و تأمین آتیه ، توانسته است به این مهم دست یابد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار