عصر بازارمدیران خودرو

سود شرکت های بیمه اماراتی رکورد زد

عصر اعتبار- سود سالانه شرکت های بیمه ای امارات متحده عربی در سال گذشته میلادی با بیش از ۳۸۰ میلیون دلار به کار خود پایان داد که رکوردی جدید محسوب می شود.

سود شرکت های بیمه اماراتی رکورد زد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایبِنا ، سود سالانه شرکت های بیمه ای امارات متحده عربی که در فهرست بازارهای مالی این کشور قرار دارند در سال 2017 میلادی به یک میلیارد و 400 میلیون درهم معادل 381 میلیون دلار رسید؛ این در حالی است که این رقم برای سال 2016 میلادی 900 میلیون درهم اعلام شده است.

  این رشد درآمد شرکت های بیمه ای اماراتی به افزایش حق بیمه که ناشی از به روز رسانی بیمه نامه های یکپارچه که از ژانویه سال 2017 میلادی لازم الاجرا شد، نسبت داده می شود و باعث افزایش منابع مالی شرکت های بیمه ای هم شده است.

  همچنین سود 17 شرکت بیمه ای در فهرست بازارهای مالی امارات قرار دارند در سال 2017 میلادی با 43.3 درصد رشد به 756 میلیون درهم رسید که این رقم برای سال 2016 میلادی 471 میلیون درهم ثبت شده بود.

  علاوه بر این سود 14 شرکت دیگر که در این فهرست قرار دارند در سال گذشته میلادی با 66.6 درصد افزایش به 715 میلیون درهم رسید که این رقم برای سال 2016 میلادی 429 میلیون درهم ثبت شده است.


   

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو