عصر بازارمدیران خودرو

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران:

معادن کوچک بخش عمده مشکل بیکاری را برطرف می کند

عصر اعتبار- مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: معادن کوچک می تواند بخش عمده ای از مشکلات بیکاری و اشتغال موجود در جامعه را برطرف کند.

معادن کوچک بخش عمده مشکل بیکاری را برطرف می کند
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»به نقل از ایرنا، محمدرضا بنی اسدی راد شامگاه یکشنبه در نشستی با عنوان گزارش سال 96 و چشم انداز شرکت ملی صنایع مس ایران در سال 97 در سالن سینمای آزادی شهر سرچشمه رفسنجان افزود: در حوزه مس تعدادی معادن کوچک فعال خواهد شد که در این راستا تولید کنستانتره در 2 سال آینده به 100 هزار تن افزایش خواهد یافت.
  وی اظهار کرد: توسعه اکتشافات، کرامات نیروی انسانی و تکمیل زنجیره تولید و توسعه صنایع پایین دستی محور تولید و توسعه ماست علاوه بر آن هلدینگ شدن شرکت مس و مدیریت سهام مس از اولویت های شرکت مس است.
  وی بیان کرد: برای ساماندهی صندوق مس برنامه ریزی انجام خواهد شد تا امنیت خاطر برای کارکنان و کارگران شرکت مس به وجود آید ضمن اینکه اکتشافات معادن نیز راهبرد شرکت مس و محور توسعه است.
  بنی اسدی راد تصریح کرد: موضوع صنایع پایین دستی و تکمیل زنجیره تولید از معادن را دنبال خواهیم کرد تا به کارآفرینی نسبتا خوبی در حوزه مس برسیم.
  وی خاطرنشان کرد: استان کرمان از ظرفیتهای مهمی همچون شرکت های بالنده مس و فولاد برخوردار است.
  بنی اسدی راد بیان کرد: با چابک سازی مسیر موفقیت آمیزی را در حوزه مس در سال جدید دنبال خواهیم کرد تا طی سه سال آینده تولید مس محتوا به 400 هزار تن برسد و در همه زمینه ها اعم از اشتغال، رونق اقتصادی و غیره پویایی و شکوفایی را شاهد باشیم.
  مجتمع مس سرچشمه در 60 کیلومتری رفسنجان واقع شده و بزرگترین معدن روباز مس در خاورمیانه است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو