عصر بازار

اختصاص بودجه‌ هدایای نوروزی سپ به زلزله‌زدگان کرمانشاه

عصر اعتبار- هزینه ۲ میلیارد ریالی چاپ سررسید و تقویم سال ۱۳۹۷ شرکت پرداخت الکترونیک سامان برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه اختصاص یافت.

اختصاص بودجه‌ هدایای نوروزی سپ به زلزله‌زدگان کرمانشاه
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، بنابر تصمیم هیئت‌مدیره این شرکت و ضرورت حمایت جدی از هم‌وطنان زلزله‌زده مقرر شد بودجه‌ی 2 میلیارد ریالی چاپ سررسید و تقویم سال 1397 برای بازسازی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه اختصاص یابد.

  بدین ترتیب، براساس برنامه‌ریزی‌ها و مذاکرات انجام‌شده با ستاد تجهیز و نوسازی مدارس استان کرمانشاه، بودجه‌ مذکور برای ساخت مدرسه در یک زمین 500 متری واقع در روستای «بیامه علیا» از توابع شهرستان «دالاهو» در شهر «گهواره» دهستان «قلخانی» استان کرمانشاه،  اختصاص یافته‌است که این پروژه‌  ظرف 4 ماه آینده به بهره‌برداری رسیده و از سال تحصیلی آتی برای تمامی دانش‌آموزان مقطع ابتدایی این روستا (از پیش دبستانی تا ششم) قابل استفاده خواهد بود.

  شایان ذکر است سپ در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود، پیش از این نیز مبلغ 2 میلیارد ریال را صرف تامین چادر، پتو، اقلام خوراکی و سایر مواد مورد نیاز زلزله‌زدگان در روزهای ابتدایی حادثه کرده بود. همچنین با استفاده از سامانه #724* این شرکت، بیش از 45 میلیارد ریال کمک‌های نقدی مردم خیر کشورمان جمع‌آوری و به حساب جمعیت هلال احمر واریز شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو