عصر بازار

اسدالله عسگراولادی مطرح کرد:

باید مراقب باشیم نرخ ارز بیش از این رشد نکند

عصر اعتبار- اسدالله عسگراولادی، رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ایران و چین می گوید در سال ۹۷، ۴ چالش اقتصادی بزرگ داریم که دولت باید به نحوی آنها را رفع کند.

باید مراقب باشیم نرخ ارز بیش از این رشد نکند
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از انتخاب، اسدالله عسگراولادی، رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ایران و چین می گوید در سال 97، 4 چالش اقتصادی بزرگ داریم که دولت باید به نحوی آنها را رفع کند.

  عسگراولادی گفت: درباره اوضاع اقتصادی کشور در سال 97 پیش بینی خوبی ندارم. اولین چالش اقتصادی سال 97، بیکاری است که در بهار به بدترین شکل ممکن خود را نشان خواهد داد.

  او ادامه داد: دومین چالش بزرگ معیشت مردم است. در حال حاضر صنایع کوچک و متوسط ما با شرایط خوبی روبرو نیستند و بسیاری از آنها بدهی های سنگین دارند.

  عسگراولادی افزود: در این شرایط دولت باید فکری به حال این صنایع بکند تا بتوانند به حیات خود ادامه دهند.

  عضو اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران سومین چالش اقتصاد کشور در سال 97 را نرخ ارز دانست. او گفت: باید مراقب باشیم که نرخ ارز بیش از مقدار فعلی رشد نکند وگرنه به یک معضل برای اقتصاد کشور تبدیل خواهد شد.

  عسگراولادی تشنج های اجتماعی را چالش چهارم کشور در سال 97 دانست و گفت: سروصداهای داخلی و متهم کردن یکدیگر باید کاهش یابد. ادامه روند فعلی به نفع اقتصاد کشور نیست و دولت باید به هر نحو ممکن از از تشنج های اجتماعی بکاهد وگرنه تاثیر مخرب آن بر اقتصاد کشور را شاهد خواهیم بود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو