عصر بازار

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد:

نشست کمیسیون اقتصادی با کرباسیان و سیف درباره وضعیت بازار ارز

عصر اعتبار- رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، از نشست مشترک کمیسیون متبوعش با وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس کل بانک مرکزی در یکشنبه هفته آتی خبر داد.

نشست کمیسیون اقتصادی با کرباسیان و سیف درباره وضعیت بازار ارز
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی از نشست مشترک کمیسیون اقتصادی با کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی و سیف رییس کل بانک مرکزی در یکشنبه هفته آتی خبر داد و گفت: در این نشست وضعیت نابسامان بازار ارز و افزایش غیرمنطقی آن مورد بررسی قرار می گیرد.

  رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تهیه طرحی از کمیسیون متبوعش برای ساماندهی این بازار، افزود: این طرح در این نشست مورد بررسی قرار می گیرد و اگر محورهای مورد بحث در این نشست مورد توافق قرار بگیرد، در همان جلسه به بانک مرکزی ابلاغ می شود تا این محورها را اجرایی کند.

  نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه نابسامانی بازار ارز به دلیل عدم نظارت بانک مرکزی رخ داده است، تصریح کرد: اگر این محورها در نشست مشترک کمیسیون با کرباسیان و سیف مورد توافق قرار نگیرد، طرح کمیسیون در قالب طرحی دو فوریتی به هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی تقدیم می شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو