عصر بازار

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران خبر داد:

اجرای طرح رفع هم‌پوشانی‌های بیمه‌ای

عصر اعتبار- مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با تاکید بر لزوم رفع همپوشانی‌های بیمه‌ای گفت: تاکنون حدود یک میلیون بیمه شده غیرفعال با اجرای طرح رفع همپوشانی با سازمان‌های بیمه‌گر حذف شده‌اند.

اجرای طرح رفع هم‌پوشانی‌های بیمه‌ای
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری  «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، مهندس طاهر موهبتی در دیدار نوروزی با مدیران ارشد و معاونان این سازمان به عزم راسخ و اراده قوی برای پیشبرد اهداف سازمان در سال جدید تاکید کرد.

  موهبتی با اشاره به شعار بیمه سلامت با عنوان "سازمان الکترونیک" افزود: امسال باید این شعارجدی گرفته شود؛ چراکه در صورت عدم تحقق نمی‌توانیم به اهداف بلند مدت سازمان دست یابیم.

  وی با تشریح اقدامات این سازمان در سال جدید گفت: همه باید در جهت ارتقای کمی و کیفی خدمات، بالا بردن اطمینان شرکای کاری سازمان، ایجاد نظم در پرداختی‌ها، تکریم ارباب رجوع، مانیتورینگ مالی و شیب ملایم در کم کردن هزینه‌های سازمان تلاش کنیم.

  موهبتی با تاکید بر همت بلند و پشتکار مدیران برای دستیابی به اهداف سازمان تاکید کرد و افزود: با تلاش مضاعف می‌توانیم رضایت کامل از عملکرد خود و سازمان را به دست آوریم.

  وی با مروری بر عملکرد سازمان بیمه سلامت در سال گذشته اظهار کرد: طی شش ماه مدیریت اخیر گام‌های بلندی از جمله همراه کردن مجموعه مدیریتی، پرداخت بخش قابل توجهی از بدهی سازمان، حذف دفترچه در 120 بیمارستان دولتی، شروع طرح رفع هم پوشانی، ایجاد مرکز ملی تحقیقات بیمه سلامت به انجام رسیده است.

  بنابر اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بیمه سلامت ایران، وی با تاکید بر اینکه رویکرد سازمان بیمه سلامت در سال جدید حرکت به سمت سازمان الکترونیک، مدیریت هزینه‌ها و ارتقای کیفی وکمی خدمات است، گفت:  بررسی همپوشانی هنگام مراجعه متقاضیان به مراکز درمانی از دیگر فعالیت‌های این سازمان در سال گذشته بوده که موفق بوده است؛ به طوری که با اجرای این طرح یک میلیون بیمه شده غیرفعال که همپوشانی با دیگر سازمان‌های بیمه‌گر داشتند، حذف شدند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو