عصر بازارمدیران خودرو

در تعطیلات نوروز امسال؛

۲۰ هزار نفر از مشتریان «بانک آینده» از آثار موزه لوور در تهران بازدید کردند

عصر اعتبار- ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ۲۰ هزار نفر از مشتریان علاقه‌مند به فرهنگ و تاریخ ایران، در تعطیلات نوروز سال ۱۳۹۷، با حضور در موزه ایران باستان، از آثار موزه لوور که با حمایت بانک آینده در این مکان به معرض دید عموم گذاشته شده است؛ بازدید کردند.

۲۰ هزار نفر از مشتریان «بانک آینده» از آثار موزه لوور در تهران بازدید کردند
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، یک ماه از نمایش 56 اثر تاریخی از موزه لوور در تهران می‌گذرد و آمار مجموع بازدیدکنندگان در این مدت با عبور از مرز 100 هزار نفر، یک رکورد تاریخی در موزه ملی ایران را ثبت کرد. قابل ذکر است؛ یک چهارم از این بازدیدکنندگان از مشتریان بانک آینده هستند.
  بر اساس گزارش‌ها در این مدت، 25 هزار نفر از مشتریان بانک آینده و بیش از دو هزار و 570 گردشگر خارجی با حضور در موزه ملی ایران، از آثار موزه لوور در این نمایشگاه، بازدید کرده‌اند.
  گزارش‌های آماری نشان می‌دهد که تعداد بازدیدکنندگان از موزه لوور و حضور در موزه ملی ایران در تعطیلات نوروزی سال 1397 نسبت به سال گذشته، بیش از چهار برابر شده است.
  شایان ذکر است؛ نمایشگاه تعدادی از آثار موزه لوور که با حمایت بانک آینده برگزار شده است؛ تا 18 خردادماه 1397 در تهران دایر است و بازدیدکنندگان حدود 60 روز دیگر فرصت دارند تا از این آثار در موزه ملی ایران دیدن کنند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو